söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAK PARTİ SÖKE İLÇE TEŞKİLATI YENİ BİNASI BUGÜN AÇILIYOR


AK PARTİ SÖKE İLÇE TEŞKİLATI YENİ BİNASI BUGÜN AÇILIYOR

AK PARTİ AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA SAVAŞ, BUGÜN İLÇEMİZDE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERE KATILACAK...

İlk kuruluş döneminde Futbol Sokak'ta faaliyete başlayan AK Parti Söke İlçe Teşkilatı, sonra Kocagözoğlu İÖO Karşısında, daha sonra da Jaletepe İlkokulu karşısında hizmet vermesinin ardından şimdi yine Futbol Sokak üzerinde bulunan Morel İş Merkezindeki yeni yerine taşındı. Aydın İl Teşkilat Binasından daha geniş olması ile dikkat çeken yeni ilçe binasının resmi açılışı bugün saat 14.00'de düzenlenecek törenle gerçekleştirilecek.
Bugün açılacak olan AK Parti Söke Yeni İlçe Teşkilat Binasının açılışına Aydın Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Söke Belediye Başkan Adayı Metin Yavuz, AK Parti İl Başkanı Sadık Atay ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin ve partililerin katılması bekleniyor.
Ak Partili heyetinin muhtemel programı şöyle;
Saat; 09.00 Kahvaltı Söke Belediye Tesislerinde (Muhtarlarla),11.00-13.30 Çarşı- Pazar gezisi (hava muhalefetine karşı), Hastane ziyareteri (Söke Devlet Hastanesi), 14.00 Parti Binası Açılışı, 15.00-19.30 Yerel Gazete ve televizyonlara ziyaretler ve akşam saat 20.00'de Sivil toplum kuruluşlarıyla akşam yemeği…

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 6269 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz