İl Genel Meclis Üyeleri Söke'de Muhtarlarla


İL GENEL MECLİS ÜYELERİ MUHTARLARI DİNLEDİ

Kazım Er; “Söke’de İl Özel İdare’ye ait bakım istasyonu oluşturulmalı”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Genel Meclis Üyesi Kazım Er ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Genel Meclis Üyesi Kenan Özcan; Muhtarlar Derneği’nde gerçekleşen toplantıda muhtarların talep ve sorunlarını dinledi. İl Genel Meclisi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İl Genel Meclis Üyeleri ve muhtarlar toplantısında sorunlar masaya yatırıldı.
Kazım Er; “Söke’ye İl Özel İdare Bakım İstasyonu kurulmalı”
CHP İl Genel Meclis Üyesi Kazım Er İl Özel İdare’ye ait bir bakım istasyonu veya çalışma şantiyesinin Söke’de oluşturulması gerektiğini söyledi. Söke’ye bağlı köylerde yapılacak çalışmalar için makine ve ekipmanın Aydın’dan geldiği ve bununda zaman ve iş kaybı yarattığına dikkat çeken Kazım Er; Söke’de oluşturulacak İl Özel İdare’ye ait bakım istasyonunda konaçlandırılacak devamlı iş makineleri ile daha kısa sürede çözüm üretilebileceğini söyledi. Konuyu sadece Söke değil, Söke’ye bağlı köylerin yanında Didim ilçesi ile birlikte de değerlendirmek gerektiğine dikkat çekti. Benzer istasyonun Nazilli’de olduğunu belirten CHP İl Genel Meclis Üyesi Kazım Er; “2010 yılında Söke’ye bakım istasyonunun kurulması için hazırlıklar başladı. Daha çabuk, daha seri hizmet için Söke’ye bakım istasyonu şart” dedi.
“İl Özel İdare makine parkı elden geçmeli”
İl Özel İdare’nin makine parkında 1986 yılında alınan makine ve araçların bulunduğunu belirten CHP İl Genel meclis Üyesi Kazım Er; “araç yenileme ve makine parkının güçlendirilmesi çalışması yapılmalıdır. Çalışmaların daha verimli olması için İl Özel İdare’ye ait makine parkı ile ilgili konuyu gündeme taşıyacağız” dedi.

 

Bu haber 1734 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz