söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMHP adayları belli oldu...


MHP adayları belli oldu...
Sökeli Aday 'Azbazdar' 2. sırada…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday listesini açıkladı. MHP’den açıklanan listede Aydın Milletvekili adaylarında köklü değişiklikler yaşandı, 7 Haziran Genel Seçimleri’nde Aydın Milletvekili seçilen Ali Uzunırmak listede yer almadı. 7 Haziran Seçimleri’nde listeye giren isimler arasında Deniz Depboylu ve Hilmi Bolatoğlu, tekrar listede yer aldı. Söke Belediyesi eski başkanlarından ve Tariş Pamuk Birliği önceki dönem başkanı M. Beliğ Azbazdar'ın ikinci sıradan aday gösterilmesi Söke'de olumlu karşılandı.
MHP Aydın Milletvekilleri Aday Listesi:
1 Deniz Depboylu (Üniversite - Psikolojik Danışman)
2 Mehmet Beliğ Azbazdar (Lise- Çiftçi)
3 Hilmi Bolatoğlu (Üniversite - Rekabet Başuzmanı)
4 Musa İlhan (Üniversite - Tv Program Yapımcısı)
5 Hüsniye Kozan (Üniversite - Uzman Fizyoterapist)
6 Ahmet Özhan (Lise – Esnaf)
7 Aydemir Durmuş (Lise - Gazeteci / Turizmci)
Söke için büyük şans olan Söke Belediyesi eski başkanlarından ve Tariş Pamuk birliği önceki dönem başkanı M. Beliğ Azbazdar'ın ikinci sıradan aday olması, Aydın'da, özellikle Söke'de MHP'nin oylarının artmasına sebep olacağı, MHP'nin kararının doğru bir karar olduğu şimdiden konuşulmaya başlandı.
Azbazdar'ı tanıyan ve destekleyecek çok büyük bir kesim var. … Ve Azbazdar, Aydın milletvekililğini sonuna kadar hak eden ve tüm Aydın'ı özelilkle tarım kesiminin sorunlarını iyi bilen, meclis kürsüsünde bu sorunları dile getirecek en iyi adaylardan biridir.
Söke Belediyesi eski başkanlarından ve Tariş Pamuk Birliği önceki dönem başkanı M. Beliğ Azbazdar'ı pamuğun başkenti Söke meclise gönderebilirse gerçekten çok önemli bir adım olur. Hem Azbazdar, hem Söke bunu hakediyor…

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 6926 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz