söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiTÜRK KADINLAR BİRLİĞİ İLÇEMİZDE BULUŞTU


TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ İLÇEMİZDE BULUŞTU

Aralarında Türk Kadınlar Birliği Genel Başkanı Av. Sema Kendirci Uğurman’nın da yer aldığı Türk Kadınlar Birliği şube  başkan ve üyeleri Söke İlçe Şubesinin ev sahipliğinde buluştu.
Türk Kadının seçme ve seçilme hakkını elde edişinin 81. yıl dönümü nedeniyle bu anlamlı günü her yıl bir yurt köşesinde kutlayan Türk Kadınlar Birliği’nin bu yıl ki durağı ilçemiz Söke oldu.
Türk Kadınlar Birliği Söke Şubesinin ev sahipliğinde yapılan etkinliğe çok sayıda ilin şube  başkan ve  yöneticilerinin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden dernek  yöneticisi ve üyeleri  katılıyor.
Dün bölgemzide aralarında Milet Müzesi'nin de yer aldığı kültür gezisinin yanı sıra öğle yemeğinde Didim Belediyesinin konuğu olan Türk Kadınlar Birliği Didim Belediye Başkanı  A.Deniz Atabay’ı ziyaret ettiler.
Bu gün saat 09.30'da Atatürk Anıtına Çelenk sunup yürüyüş yapacak olan Türk Kadınlar Birliği ayrıca bugün Çarşamba  Pazar yerinde açılacak olan kadın el emeği pazarına  katılacaklar. Akşam üzeri Grand Belish Otelde düzenlenecek panele katılacak olan Türk Kadınlar Birliği başkan,yönetici ve  üyeleri yarın ilçemizden ayrılacaklar.

Haber: Necati Maldar

 

Bu haber 2940 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz