söke ekspres gazetesi
 • söke ekspres gazetesiSöke MHP'den Açılıma Pankartlı Tepki...


SÖKE MHP’DEN AÇILIMA PANKARTLI TEPKİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Söke İlçe Teşkilatı, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin açılım politikasına bu kez pankartlı tepki gösterdi.
Söke MHP İlçe Teşkilatı parti binasına astığı resimli pankartta Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hitaben ‘sen açıldıkça analarımız ağlıyor’ ifadesini kullandı. Pankartta iki dikkat çekici fotoğraf kullanıldı. Fotoğrafların birinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ABD Başkanı Barack Obama ile el sıkışırken, diğer fotoğrafta ise bir şehit annesinin oğlunun Türk Bayrağı’na sarılı tabutu başında ağlayış anı yer alıyor.
Söke’nin en merkezi noktalarından biri olan Hükümet Meydanı’na bakan Sermet Hanım İş Hanının en üst katında bulunan Söke MHP İlçe Merkezi’ne asılan pankart dikkat çekiyor.
Hükümetin açılım politikaları sonucu ülkede terör olaylarının artış gösterdiğini ve her gün şehit haberleri almaktan yüreklerin dayanamaz hale geldiğini ifade eden MHP Söke İlçe Başkanı Metin Mutafoğlu; halkın gerçekleri görmesini istediklerini belirtti. Ülkenin kötü yönetildiğini her fırsatta dile getirdiklerini ve MHP’nin çözüm önerilerini de sunduğunu dile getiren Söke MHP İlçe Başkanı Metin Mutafoğlu; “Halkımız bu gidişata, kötü yönetime, halkı perişan eden başta açılım politikalarına sandıkta mutlaka cevabını verecektir” diye konuştu.

 

Bu haber 2198 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
  Yorum Yaz
 • kasım akan (12/7/2010)
  inşallah halkımız sandık başında .AKP,yi sandığa gömecek

 • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE (12/7/2010)
  SEN AÇILDIKÇA , TERÖRÜNDE İŞTAHI AÇILIYOR.

 • bilge (12/7/2010)
  referandum anayasa değişikliği için şu andaki sonuçlar hep HAYIR tayyip amcaa..Halkım inş bu konuda HAYIR demeye devam ederde illerde tayyip amcanın önüne bunlar konur.ardında gelecek seçimlerden de byby pankartları asılır..

 • osman palamut (14/7/2010)
  ŞEHİTLERİMİZİ İSTİSMAR EDİP KEMİKLERİNİ SIZLATANLAR, ANALARIN GÖZYAŞLARINDA BOĞULACAKLAR...