söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi17. Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırı katılımcılarını bekliyor...


17. SÖKE TARIM, SANAYİ, TİCARET SERGİ VE PANAYIRI KATILIMCILARI BEKLİYOR

Eylül ayında yapılacak Söke Sergi ve Panayırına katılmak isteyen firmalar davet ediliyor.

Söke Tarım Fuarı hazırlıkları başladı. Bu yıl 02-05 Eylül 2010 tarihleri arasında 17.’si gerçekleştirilecek olan  “Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırı” için hazırlıklar başladı. Söke Belediyesi öncülüğünde, Söke Genç İşadamları Derneği (SÖGİAD) tarafından düzenlenen “Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırı” Söke Kapalı Pazar yerinde yapılacak.
Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırına tarım makineleri, traktör, iş makineleri, süt ve süt sağma ekipmanları, seracılık ve fide üreticileri, damlama sulama sistemleri, yem sanayi, tohumculuk ve tarım ilaçları firmaları, hayvancılık ekipmanları, yenilenebilir enerji, ısıtma ve soğutma sistemleri, inşaat ve prefabrik yapılar, ekolojik tarım ve organik tarım, motorlu araçlar, yan sanayi, beyaz eşya ve ihracatçı firmalar katılacak.
Kriz varsa, çözümün fuarlar olduğu belirtilen ve SÖGİAD tarafından yapılan açıklamada; Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırına geçen yıl 49 firmanın katıldığı ve 15 bin ziyaretçinin fuarı gezdiği belirtildi. Bu yıl %15 oranında büyümenin hedeflendiği Söke Tarım Fuarı’na Türkiye genelinden tüm firmaları aralarında görmek istediklerini belirten SÖGİAD Başkanı Salih Deniz Günal; “Söke Tarım, Sanayi, Ticaret Sergi ve Panayırı Türkiye’nin bir çok bölgesinde faaliyet gösteren üretici, satıcı, distribütör, bayii uygulayıcı firmaları profesyonel ziyaretçi ile buluşturarak, yeni ürün ve uygulamalar ile teknolojik gelişmelerin tanıtıldığı bir fuar olmuştur” dedi.
SÖGİAD tarafından yapılan açıklamada sergi ve panayır için başvuruların alınmaya başladığı belirtildi. Katılmak isteyen firmalar SÖGİAD’ın 0.256.5128181 No.lu telefonundan irtibat kurabilecek.

 

Bu haber 2002 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz