CANSU VE AYTAÇ'A MUTLULUKLAR DİLİYORUZ…


CANSU VE AYTAÇ’A MUTLULUKLAR DİLİYORUZ…

SÖKESPOR'UN ESKİ TAKIM KAPTANI MUSTAFA TONAY'IN OĞLUNUN DÜĞÜNÜ SPOR, SİYASET, İŞ DÜNYASINI BİR ARAYA GETİRDİ..

Profesyonel futbola nokta koyduktan sonra yaşamını Nazilli'de sürdüren Sökespor'un eski takım kaptanı (nam-ı diğer Işgıt Mustafa) Mustafa Tonay'ın büyük oğlu Aytaç Tonay, Aydın'da defterdar uzmanı olarak çalışırken gönlünü kaptırdığı iktisat mezunu, öğretmen adayı Cansu Cihantimur ile Kuşadası Batıhan Oteli'ndeki düğün, futbol dünyası siyaset ve iş dünyasını buluşturdu.
Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Belediye Meclis Üyesi Yusuf Yaya, Sökespor'un eski futbolcularından Mustafa Yağcı, Tirespor'un eski kaptanı Bünyamin Koçabaş, Aydın'ın renkli simalarından eski MMO başkanı Altan Güney, ilçemizin rekli simalarında Halil Suyolcu ve çok sayıda davetlinin renklendirdiği düğün gecesinde damadın babası Tonay’ın düğüne davet edilen futbolcu arkadaşları için bir de sürprizi vardı. Eski takım arkadaşlarının sırt forma numaralarına göre masa hazırlayan Tonay, bu sürprizi ile de arkadaşlarına nostalji yaşattı.
Nazilli, Aydın ve Söke’den spor, iş ve siyaset camiasını bir araya getiren düğün töreninde Sökespor’un eski takım kaptanlarından Mustafa Tonay düğün mutluluğu yaşadı. Zühre-Mustafa Tonay’ın oğlulları Aytaç ile Nilüfer-Vedat Cihantimur çiftinin kızları Cansu Kuşadası Batıhan Otel’de düzenlenen düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdiler genç çifler balayı için Marmaris'e  giderlerken bizler de genç çiflere ömür boyu mutluklar diliyoruz.

Haber: Mustafa Kavruk

 

Bu haber 3480 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz