söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiArıcılar Samsung açıldı...


SÖKE’YE YENİ BİR İŞYERİ; ARICILAR SAMSUNG AÇILDI

İlçenin sevilen esnaflarından ve Söke Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Abdullah Arıcı Söke’ye yeni bir mekan kazandırdı. Uzun yıllardır Söke’de beyaz eşya sektöründe hizmet veren Arıcılar Ltd. Şti. tarafından teknoloji dünyasının önde gelen markalarından Samsung’un beyaz eşya ve elektronik ürünlerinin satılacağı mekan hizmete girdi.
Akasya Sokak Haymanalı Düğün Salonu altında hizmete açılan Arıcılar Samsung Shop’un açılış törenine İlçe Kaymakamı Mehmet Demirezer, Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, Söke Cumhuriyet Başsavcısı Gürmen İlhanoğlu, Söke Belediye Başkan Yardımcıları Enver Helvacı ve Levent Tuna, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Mürteza Güzelyağdöken, CHP İlçe Başkanı Sevim Şahin, Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Toyran, EGAFED Başkanı Efkan Ceylan başta olmak üzere çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.
Ekonomik krizin yaşandığı bir ortamda yeni mekanların açılmasının kendilerini memnun ettiğini dile getiren İlçe Kaymakamı Mehmet Demirezer; en büyük dileklerinin ekonomi ve istihdama katkıda bulunacak yeni mekanların açılması olduğunu söyledi. Kaymakam Demirezer, Söke’ye yeni bir iş yeri kazandıran Abdullah Arıcı’ya teşekkür etti ve başarılar diledi.
Açılış duasını Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Mürteza Güzelyağdöken’in yaptığı açılış töreninde katılan protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesildi.

 

Bu haber 5245 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz