söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Ticaret Borsası TOBB 73. Genel Kuruluna Katıldı


Söke Ticaret Borsası, TOBB Ekonomi Raporu İnceleme Komisyonu Toplantısı’na katıldı...
Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Deniz Günal komisyon üyesi olduğu TOBB Ekonomi Raporu İnceleme Komisyonu toplantısına katıldı. Ekonomi Raporu, komisyon üyeleri ile birlikte TOBB 73. Genel Kurula sunulmasına hazır hale getirildi. 10 ve 20 yılını dolduran TOBB delegelerine hizmet şeref belgesi takdim edildiği TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan törene Başbakan Binali Yildirim, Chp Genel Başkanı Kemal Kiliçdaroğlu, Mhp Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Gümrük Ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci·, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci·, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzi·noğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazici, Tbmm Eski Başkanı Cemil Çi·çek, milletvekilleri ve TOBB delegeleri katıldı.
"TOBB 73. Genel Kurulu Cumhurbaşkanı katılımıyla gerçekleşti"
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB ETÜ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurula Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar, TOBB delegeleri, camianın temsilcileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada; “Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı.” ifadelerini kullandı.?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ülkemizde bizim kadar iş dünyasıyla, esnaf ve sanatkârlarımızla, toplumumuzun her kesimiyle yakın ilişki içinde olan bir başka siyasi hareketin olduğunu sanmıyorum. Her sabah ekmek teknesini Besmele ile açıp, akşama kadar nafakasını çıkarmak için ter döken esnaf ve sanatkârımızın daima yanında yer aldık” diye konuştu.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 73. Genel Kurulu'nda 2016 yılına ilişkin bütçe harcamaları ve kesin hesabı ile yönetim kurulu ibra edildi.
Genel Kurul toplantısı, 2018 bütçe tekliflerinin kabul edilmesinin ardından sona erdi.
"Odalar Borsalar Ata’nın huzurunda…"
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73. Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.?
Genel Kurula, Söke Ticaret Borsasını temsilen Meclis Başkanı A. Nejat Sağel, Yönetim Kurulu Başkanı/genel kurul delegesi Salih Deniz Günal ve meclis üyesi/genel kurul delegesi Mustafa Toyran katıldılar.
 

 

Bu haber 1042 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz