söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiZeki Aras dualarlar son yolculuğa uğurlandı…


Zeki Aras dualarlar son yolculuğa uğurlandı…

 

Söke Adliyesi İlçe Seçim Kurulu'nda uzun yıllar yaptığı memurluğun ardından müdür olarak hizmet veren Zeki Aras, tedavi görmekte olduğu Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesinde vefat etti.

İlçe Seçim Kurulunun renkli simalarından uzun yıllar her seçimin önemli yükünü çeken ekibin başında yer alan Zeki Aras’ın vefatı üzüntü yarattı. Geçtiğimiz aylarda rahatsızlanmasının ardından geçirdiği ameliyat sonrası raporlu olan iki çocuk babası Zeki Aras(57) son olarak tedavi  görmekte olduğu Fehime  Faik Kocagöz  Devlet Hastanesinde hayata tutunamadı.

DUALARLA UĞURLANDI

Söke Adliyesinin olduğu kadar ilçenin sevilen bürokratları arasında yer alan Zeki Aras’ın zamansız ölümü başta sevenlerini ve çalışma arkadaşlarını üzüntüye boğarken, Devlet Hastanesi morgundan alınan cenazesi uzun yıllar görev yaptığı Söke Adliyesine  getirildi. Burada yapılan törene çalışma arkadaşları ve  adliye personeli katılırken helallik istenildi.

Daha sonra Söke Kocacami getirilen merhum Zeki Aras’ın cenazesi öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından granta mezarlığında defnedilirken, Söke  Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Cumhuriyet  Başsavcısı Burhan Bölükbaşı, önceki  dönem Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, CHP İlçe  Başkanı Hüseyin Gündüz, MHP İlçe  Başkanı Veysel Öztürk, AK Parti önceki dönem ilçe  başkanı Namık Yıldırım, yakınları ve vatandaşlar  son yolculuğunda yalnız bırakmadılar.

 

Bu haber 722 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz