söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiYaz Okulları Kurisyerlerinden Festival Gibi Final Gecesi


Yaz Okulları Kurisyerlerinden Festival Gibi Final Gecesi

 

Söke Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen yaz okulu kurslarına katılan öğrenciler Cumhuriyet Meydanında düzenlenen gecede Söke’yi adeta festival coşkusu yaşattılar.

Söke de yaz okullu öğrencilerinden muhteşem final. Söke Belediyesi’nin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile yaz tatilinde düzenlediği yaz okulu kurslarına katılan öğrencilerden aralarında gitar, zumba, halk oyunları, bale gibi görsel branşlarda eğitim alan öğrenciler geleneksel hale getirilen sezon finalinde başta aileleri ve yakınları olmak üzere mükemmel bir görsel şov sundular.

Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’nında  izlediği etkinliğin sunuculuğunu da minik kursiyerler  kendileri yaparlarken usta öğreticiler Ozan Sarayköylü, Filiz Toksözlü, Özlem Yıldız ve Sermin Atik Arıkan nezaretinde sahnede  başarılı performansları ile öğrenciler bolca alkış aldılar.

Geceden kendi adına büyük keyif aldığını söyleyen Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, öğrencileri ve öğretmenlerini kutladı. Belediye Başkanı Toyran”Halk Eğitim Merkezimizle birlikte bu yıl 4.'sünü gerçekleştirdiğimiz yaz okullarına 21 branşta 2 bin 25 öğrencimiz katıldı. Bu akşam kurslarda  öğrendiklerini bizlerle paylaşırlarken mükemmel performansları ile bizleri gururlandırdılar. Öğrencilerimizle  gurur duymalıyız.“ dedi.

Ayakları yere basan, kendine özgüveni yüksek olan bir nesil yetişmekte olduğunu sözleri, ne ekleyen Toyran; ”Cumhuriyetimizin devamlılığı adına, ülkemizin tam bağımsızlığı adına çok güçlü bir nesil gelmekte. Bu akşam burada  bir kez daha  gördük. Bu etkinliği dört yıldır gerçekleştirken her geçen yıl üzerine bir şeyler koyduğumuzu düşünüyorum, emeği geçen herkesi  teşekkür ediyorum” dedi.

Gecenin finalinde tüm gösteri grupları sahnede ellerinde Türk Bayrakları ile İzmir Marşı eşliğinde muhteşem görsel şovlarını taçlandırarak geceyi sonlandırdılar.

 

Haber: Murat Sülunoğlu

 

Bu haber 372 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz