söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiYener Gürsoy ve İpek Tuzcuoğlu evlendi...


Yener Gürsoy ve İpek Tuzcuoğlu evlendi...

Sökeli yönetmen Mustafa Şevki Doğan'ın bu sezon Muğla Akkaya'da çekimlerini sürdürdüğü, ve kadrosunda dizive sinema filmlerinden tanadığımız bir çok ünlü oyuncunun yer aldığı "Düriyenin Güğümleri" dizisinin Sökeli oyuncusu Yener Gürsoy, başarılı ve güzel oyuncusu İpek Tuzcuoğlu hayatlarını birleştirdi. Muğla İskender Alper Konakaltı Kültür Merkezi'nde gerçekleşen düğünde İpek Tuzcuoğlu, gelinlik giydi.
KINA GECESİ YAPTILAR
İzmirli olan İpek Tuzcuoğlu ve Sökeli Yener Gürsoy, Ege bölgesinin geleneklerini de unutmadılar. Düğünden bir gün önce İpek Tuzcuoğlu için kına gecesi düzenlendi. İpek Tuzcuoğlu'nun ellerine kınalar yakıldı.
DİZİ SETİNDE EVLİLİK TEKLİFİ
İpektuzcuoğlu aynı dizede rol aldığı Yener Gürsoy ile bir ay içerisinde nişanlandı ve evlendi. Çekimleri Muğla'da süren Dürüyenin Güğümleri  adlı dizide Tuzcuoğlu ile Gürsoy arasında başlayan ilişki, evlilikle devam etti. Dizi çekimleri sırasında bir birlerine yaklaşan iki sanatçı yaklaşık bir ay önce dizi setinde nişanlandı. Yener Gürsoy dizi çekimlerine ara verildiği bir sırada İpek Tuzcuoğlu'nun yanına giderek sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Tuzcuoğlu, Gürsoy'un evlenme teklifini dizi setinde kabul etti.
BEYAZ GELİNLİK GİYDİ
Dizi setinde ki rol arkadaşı Yener Gürsoy'un evlenme teklifini kabul eden İpek Tuzcuoğlu geçtiğimiz günlerde Muğla'da evlendi. Muğla İskenter Alper Konakaltı Kültür Merkezi'nde düzenlenen sade bir düğün töreni ile Tuzcuoğlu ile Gürsoy dünya evine girdi. Basına kapalı olarak gerçekleşen düğünde İpek Tuzcuoğlu beyaz gelinlik giydi. Çiftin şahitliğini ise Düriye'nin Güyümleri dizisinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan ve Star TV Genel Yayın Yönetmeni Feryal Peker yaptı. Düğüne Muğla Valisi Fatih Şahin, Muğla'daki daire müdürleri, çiftin yakınları ve dizide rol alan sanatçılar katıldı.
Ünlü popcu Emre Altuğ, genç çiftlerin bu mutlu gününde sahne alarak geceye renk katarken, genç çifler için neyleyim şarkısını söyledi, sahneye İpek Tuzcuoğlu Gürsoy-Yener Gürsoy çiftini özel olarak kaldırıp dans ettirdi. Geceye Muğlaların da ilgisi büyüktü. Gelin hanımın gelinliği Ortaca ilçesinden mütavazi bir terzi tarafından hazırlandı.. Tuzcuoğlu'nun ünlü moda mağzaları ve ünlü modacılar yerine yörenin mütavazi terzilerini seçmesi de Muğlalarının takdirini toladı.
Sökelilerin gelini olan İpek Tuzcuoğlu, damat beyin Sökeli işadamı amcası İsmet Gürsoy'un Söke'ye gelip elini öpmesini bekleniyor. Biz de Söke Ekspres Gazetesi olarak yakından izlediğimiz Düriyenin Güğümleri dizisinin iki başarılı oyuncusu İpek Tuzcuoğlu Gürsoy ve Yener Gürsoy'a ömür boyu mutluluklar diliyoruz...

 

Bu haber 5065 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Yorum Yaz
  • özbaşılılar (19/10/2010)
    sökenin özbaşı köyündeniz.hemşerimiz olan yener abimize bir yastıkta kocamasını diliyoruz.özbaşı köyü adına söke