söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiMilletvekili Yavuz'dan teşekkür ziyaretleri…


Milletvekili Yavuz’dan teşekkür ziyaretleri…

 

24 Haziran seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Aydın 3. sıradan milletvekili adayı olarak meclise giren işadamı Metin Yavuz, Söke’de teşekkür  ziyaretlerini sürdürüyor.

Ak Parti Milletvekili Metin Yavuz, dün ilk olarak Söke Ticaret Odası’nı SÖGİAD’ı, Ticaret Borsası’nı, Söke Esnaf Odası Başkanları’nı ve Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Ardından son olarak İlçe Teşkilatında partililer ve basın mensupları ile bir araya gelen Metin Yavuz, burada yaptığı açıklamada, “Sırada yerel seçim var genel siyaset ile yerel siyaseti buluşturmamız gerek…” diye konuştu…

Önceki gün Söke’nin mahallerinde yaptığı ziyaretlerin ardından dün de Söke’de meslek odalarını ziyaret eden AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Söke Ziraat Odasına yaptığı ziyarette oda başkanı Kemal Kocabaş, Meclisi Başkanı Yılmaz Özel ve üyeler tarafından karşılandı.

Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş, yılar sonra meclise Söke’den bir vekil göndermenin sevinci içerisinde olduklarını söylerken, başta zeytincilik olmak üzere yöre çiftçisinin yaşadığı sorunlarla  ilgili Yavuz’a bilgi verdi.

24 Haziran seçimlerinde ilkleri yaşadıklarını söyleyen çiçeği burnunda AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz; ”Biz seçim sürecinde dört vekil çıkaracağımızı biliyor beşinci vekilliği zorlayacağımızı tahmin ediyorduk. Adaylık sıralamasında yer alan arkadaşlarımız hepsi gerek siyaseten gerekse mesleki açıdan da deneyimli arkadaşlar. Dördüncü sırada yer  alan arkadaşımızda sizlerden biri, tarımın içinden gelen Rıza Posacı arkadaşımız. Bölge tarımın sorunlarının çözümünde daha hızlı mesafe alacağımıza inanıyorum”dedi.

 

Yavuz’dan Ak Partiye Ziyaret

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, AK Parti Söke İlçe Teşkilatına yaptığı ziyarette İlçe Başkanı Namık Yıldırım, Teşkilat Başkanı Süleyman Yılmaz, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri ve partililerce karşılandı.

AK Parti İlçe Başkanı Namık Yıldırım milletvekili Metin Yavuz’u ağırlamaktan duydukları memnuniyetlerini dile getirerek; ”Zor bir seçim süreci yaşarken Aydın’dan dört vekil çıkarmayı başardık. Artık yeni hedef yerel seçimlerde de partimizi Aydın’da birinci parti yapabilmek..” dedi.

24 Haziran seçimlerinden sonra yerel seçimlerin önemine değinen Milletvekili Metin Yavuz; “TBMM’nin 600 üyesi içerisinde olmamda teşkilatımızın ve  hemşehrilerimizin vermiş oldukları desteğini çok önemsiyor ve hepsine teşekkür ediyorum. Aydın il genelinde CHP ile 100 bin olan oy farkını on binlere düşürdük. Yeni hedefimiz yerel seçimlerde partimizi Aydın’da birinci parti yapabilmek..” şeklinde konuşurken teşkilat olarak yerel seçimlere de hazır olduklarını dile getirdi.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 652 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz