söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiİki ayrı kazada iki ocağa ateş düştü…


İki ayrı kazada iki ocağa ateş düştü…

 

Ağaçlı’dak Traktör Kazasında Halil Püslü, Granta’daki Motorsiklet Kazasında Ferhat Atar Hayatını Kaybetti…

 

Hafta sonu peş peşe gelen ölüm haberlerine son olarak Ağaçlı da Traktör kazasında  hayatını kaybeden Halil Püslü ve Grantada  Motorbisiklet Kazasında yaşam savaşı veren Sökeli genç turizmci Ferhat Atar hayata tutunamadı. Söke’nin üzerinden kara bulutlar hafta sonundan bu yana   bir türlü dağılmıyor.

Hafta sonu önce Granta’da meydana gelen ve 2 gencin ölüm haberinin ardından Cumartesi Günü Söke Sağlık Camiasının olduğu kadar spor camiasını yasa boğan sağlık memuru Adnan Sağlam’ın ani ölüm haberi ile yıkılan Söke dün de güne iki acı haberle başladı. 

 

“Ağaçlı Sakini Halil Püslü Kendi Kullandığı Traktörün Altında Kaldı”

Ağaçlı Mahallesi sakinlerinden Sökeli iş adamı Sezgin Püslü’nün Ağaçlı’da çiftçilik yapan ağabeyi Halil Püslü, sabah Ağaçlı Kıvrık Mevkiinde bulunan tarlasındaki ağaçlarına ilaç atmaya giderken girdiği tali yolda direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun altında bulunan zeytin bahçesine uçtu. Devrilen traktörün altında kalan 2 çocuk babası Halil Püslü (47) hayatını kaybetti.

Ağaçlı’nın önde gelen çiftçilerinden ve sevilen simalarından olan Halil Püslü’nün ölümü sevenlerini  yasa boğdu. Merhum Halil Püslü’nün cenazesi bugün kaldırılacağı öğrenildi.

 

“Granta’da Motorbisiklet Kazası Can Aldı”

Söke-Kuşadası Karayolu Granta Mevkiinde meydana  gelen motorbisiklet kazasında ağır yaralanan Ferhat  Atar (36) kaldırıldığı Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesinde yapılan tüm tıbbi müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Kuşadası’nda bir otelde çalıştığı öğrenilen iki çocuk babası Feryat Atar, Kuşadası’ndan Söke’ye  dönerken Granta mevkiinde kullandığı motorsikletle rampa inişinde bir anda direksiyon hakimiyetini  kaybederek tek taraflı kaza yaptı. Ağır yaralanan Ferhat Atar ambulansla Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı. Tedavisine Yoğun Bakım Servisinde devam edilen Atar hayata tutunamadı.

Genç yaşta trafik kazasında hayatını kaybeden Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Sakini Ferhat Atar’ın ölümü başta yakınları olmak üzere sevenlerini yasa boğdu.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 7628 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz