söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAydın Vergi Dairesi Başkanı, Söke Ticaret Odası ve Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti…


Aydın Vergi Dairesi Başkanı, Söke Ticaret Odası ve Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti…

 

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, beraberinde Söke Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Demir ile birlikte ilk olarak Söke Ticaret Odasını ve ardından Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Her iki oda da Vergi Dairesi yetkilileri, 7143 Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yapılandırılması Kanunu hakkında sunum yaptı ve bilgiler verdiler.

Aydın Vergi Dairesi Müdürü Cemil Müsevvitoğlu ve Vergi Dairesi heyetini Söke Ticaret Odası meçlis Başkanı Veysel Kara, Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Akbudak, Ayşe Anya, ve Hülya Suyolcu karşıladılar.

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, daha sonra beraberindeki heyetle Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Meclis Başkanı Ali Özdericioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı A. Nejat Sağel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Yavuz, Meclis Üyeleri Ahmet Başer ve Mustafa Toyran’ın ev sahibi olduğu ziyarette Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti.

 Aynı zamanda, Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 Sayılı Kanun ile ilgili ayrıntılı bilgi veren Müsevitoğlu, Kanun kapsamında başvuruların başladığını belirtti ve vergi borçlarında 31 Temmuz, matrah artırımında ise 31 Ağustos’ta başvuruların son bulacağını hatırlattı. Vergisini düzenli ödeyenlere %5 oranında indirim yapıldığını da vurguladı.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 1198 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz