söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke ve Adana Ticaret Borsaları Kardeş Oluyor


Söke ve Adana Ticaret Borsaları Kardeş Oluyor

 

Şehirler arasında ekonomik, teknolojik ve insani ilişkileri güçlendirme ve hizmet kalite anlayışını paylaşma amacıyla Kardeş Borsa Protokolünün imzalanması doğrultusunda, Söke Ticaret Borsası heyeti 25 Eylül Salı günü Adana’ya iş seyahati gerçekleştirecek. 

Bir süredir yapılan araştırma ve görüşmeler sonucunda Söke Ticaret Borsası ile Adana Ticaret Borsası arasında karşılıklı hizmet standartlarının yükseltilmesinin sağlanması,  bilgi birikimi ve  tecrübelerin paylaşılması ile ticaret kapasitesinin geliştirilebilmesine katkı sağlanması amacıyla görüşmeler gerçekleştirildi. İki taraf ta karşılıklı görüşmelerin ilerlemesi konusunda niyetlerini belirtti. Adana Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri imza töreninde bir araya gelerek protokol imzalayacak.

İki pamuk ambarı olan Söke ve Adana Ticaret Borsalarının kardeş olmalarının önemine işaret eden Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat Sağel; “Kardeş borsa protokolüyle, iki borsa arasındaki iletişimin güçlendirilmesi, karşılıklı hizmet standartlarının artırılması, üyelerin işlerinin geliştirilmesi, illerin istihdam ve yatırım olanaklarını genişletilmesi, ortak toplantılar, faaliyetler ve projeler gerçekleştirilmesi hedefleniyor. “ dedi.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 458 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz