söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAk Parti Yönetimi Görev Bölümü Yaptı


Ak Parti Yönetimi Görev Bölümü Yaptı

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz günlerde atanan AK Parti Söke İlçe yönetimi, İlçe Başkanı Namık Yıldırım Başkanlığı’nda önceki gün toplanarak görev bölümü yaptı. 

Dün gazetemizi ziyaret eden Ak Parti İlçe Tanıtım Medya Başkanlığı görevini üstlenen Mustafa Saydam, Ak Parti Söke İlçe yönetiminin görev bölümü listesini ve 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerle ilgili siyasi gelişmeleri bizlerle paylaştı. Belediye başkanlığı aday adaylığı sürecinin 12 Kasım’a kadar devam ettiğini belirten Ak Parti’nin yeni yönetiminden İlçe Tanıtım Medya Başkanlığı görevini üstlenen Mustafa Saydam’ın gazetemizi ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunmamız ve yaptığı çalışmaları bizlerle paylaşması çok güzel bir hareket oldu. Ak Partinin yeni yönetiminde bulunan değerli bir çok arkadaşının amaçlarının başta Söke’ye hizmet olduğunu belirten Veteriner Mustafa Saydam gibi yöneticilerin Ak Parti çatısı altında bir araya gelmesi Söke için güzel bir şans olduğu görülmekte.

Namık Yıldırım Başkanlığındaki AK Parti Söke İlçe yönetiminde yapılan görev bölümü şu şekilde gerçekleştildi; İlçe Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığına Çoşkun Oruçyuz, İlçe Teşkilat Başkanlığına Süleyman Zencirci, İlçe Seçim İşleri Başkanlığına Hasan Bayraktar, İlçe Tanıtım Medya Başkanlığına Mustafa Saydam, İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığına Sevilay Korkmaz, İlçe Yerel Yönetimler Başkanlığına A. Baki Bakanoğlu, İlçe Ekonomi İşler Başkanlığına Ufuk Asrav, İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığına Ali Çakırlar, İlçe Mali ve İdari İşler Başkanlığına Hülya Yıldırım ve İlçe sekreterliğine Müge Yavaş getirildi. Adnan Kıryar, Ali Çarpan, Ayhan Işık, Erdem Tan, Kaan Durmuş Görecek, Mehmet Çınar, Metin Oğuz, Muhsin Örnek, Murat Harmancı, Salih Durmuş, Serkan Tuncay, Süleyman Şami, Süleyman Yılmaz, Tuncay Şenol yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacaklar…

Ak Parti’de Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Altan Görecek ve Kadın Kollarında ise Sibel Menderes’in görev aldığı daha önceden belirtilmişti. 

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 662 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz