söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBaşkan Toyran Ziyaretlerine Güllübahçe ve Tuzburgazı'nda Devam Etti…


Başkan Toyran Ziyaretlerine Güllübahçe ve Tuzburgazı’nda Devam Etti…

 

Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın halkçı yönetim anlayışı, çat kapı ev ziyaretlerinin ardından şimdi de dana önce ilçemizin beldesi olan mahallerimize ziyaretleriyle dikkat çekiyor… Başkan Toyran; 31 Mart 2019 yerel seçimleri için mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Önceki gün Kemalpaşa ve Cumhuriyet Mahallelerinde ev ziyareti daha gerçekleştiren Başkan Toyran; hafta sonu Güllübahçe ve Tuzburgazı’nı ziyaret etti? Mahalle sakinleri Toyran’ı sıcak ve samimi ilgileriyle karşılaştı. 

Toyran; “Bize sıcak gönüllerini açan vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz.” dedi.

Konuk olduğu iki mahallede talep ve şikayetleri de dinleyen DP Söke Belediye Başkan Adayı Süleyman Toyran; sıcak sohbetleriyle halkı şaşırtmaya devam ediyor. 

Kendileri ile buluşan vatandaşlar; “Başkanımız Süleyman Toyran sorunlarımızı, derdimizi dinliyor. Yardımcı olmaya çalışıyor. Biz böyle bir Başkan görmedik. Kıymetini bilsinler” yorumları yapıyor. 

Toyran Güllübahçe mesire alanında gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu dile getirerek; ”Bu tür ziyaretlerde sorunları yerinde dinlemek, vatandaşı doğru bilgilendirmek açısından çok önemsiyorum. Fırsat buldukça mahalle ziyaretlerini sürdürmeye devam etmek arzusundayım. Vatandaşların sorun, şikayet ve talepleri için ayrıca çalışmalarımız olacak” dedi.

İlçemiz Güllübahçe ve Tuzburgazı Mahallesindeki kahve ziyaretlerine devam eden Süleyman Toyran, vatandaşların gönlünde taht kurdu.

Öte yandan Süleyman Toyran yol kenarındaki esnafıları da ziyaret eden Toyran’a ilgi yoğundu. Mahalleliler Toyran’a tam destek sözü verdiler. 

Toyran aynı zamanda Söke ile ilgili vatandaşların sıkıntıları da not aldı.

Toyran; “Vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Bize sıcak gönüllerini açan hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.” şeklide konuştu.

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 305 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz