Ak Parti Türkiye'de birinci, Söke'de sonuncu..


Ak Parti İlçe eski Başkanı Tanju Karaçancı Gazetemize bir açıklama yaptı;

AK PARTİ TÜRKİYE'DE BİRİNCİ, SÖKE'DE SONUNCU...

Geçtiğimiz günlerde Maraton Tv'de Metin Üçülcüm tarafından yayınlanan haber-yorum'da Ak Parti'nin Söke'deki başarısızlığının nedeninin Tanju Karaçancı ile Murat Candal'ın gösterilmesi eski ilçe başkanlarının tepkisini çekti.

Gazetemize gelen eski yöneticilerden Karaçancı, Mektin Üçülcüm'ün bu değerlendirmesinin çok büyük bir talihsizlik olduğunu dile getirirken; "Metin bey, böyle bir değerlendirmeyi neden gerek gördü anlayamadım. Bu şahsi bir görüşü mü, yoksa birileri tarafından mı yönlendirildi? Seçimdeki başarısızlığın faturası bana nasıl yüklenir, doğrusu bunu anlayamıyorum. Yaptığım icraat ve verilen mücadeleler ortada bunu kamuoyu biliyor. Bu açıdan dönemimde verilen hizmetler, yalnız günümüzde değil, gelecekte de övgüyle anılacaktır..

Ancak benden sonra iş başına gelen yönetim, gerçekten çok başarısız bir çizgi izledi. Kendilerinin bile kabullenemediği bir sonuçla karşı karşıya kaldılar. Yani Türkiye genelinde birinci, Söke'de sonuncu parti oldular. Ama hiç kimse veya bugünkü ilçe yönetiminin hangi görüşte olduğunu bilmiyorum. Seçim başarısızlığını bana ve arkadaşlarıma fatura edilemez. Eğer bu düşüncede olanlar varsa delilleriyle ıspata davet ediyorum" diye konuştu.
 

Bu haber 2223 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz