söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiVoleybol Camiasından Fillikçioğlu'na Çifte Ziyaret


Voleybol Camiasından Fillikçioğlu'na Çifte Ziyaret

 

Kısa bir süre önce Aydın Gençlik ve Spor Müdürü olarak atanan ve hemen arkasından da Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından A klasman gözlemci olarak görevlendirilen Cenap Fillikçioğlu'na, voleybol camiası tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

11 Eylül 2019 Çarşamba günü Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette voleybol il temsilcisi Ali Köylüoğlu, İl hakem kurulu genel sekreteri Rıza Yelpaze, Aydın Voleybol Hakem ve Gözlemcileri Derneği başkanı Gülgün Çankaya, başkan yardımcısı Funda Köylüoğlu ile dernek üyesi Sezai Tuğan, Fillikçioğlu ile Aydın voleybolu hakkında görüşmeler gerçekleştirerek, 2019-2020 Sezonunda gerçekleştirilmesi planlanan il içi faaliyetler ve projeler hakkında bilgilendirmeler yaptılar.

Ziyaret sebebiyle çok memnun olduğunu dile getiren İl Müdürü  Fillikçioğlu, " Ali kardeşimiz ve değerli ekibine çalışmaları sebebiyle başarılar diliyorum. Son yıllarda ilimizdeki voleybol potansiyelinin artış göstermesinde bu ekibin emeği çok fazla. İnşallah bu sezon da birbirinden değerli çalışmalar ile gelecek vadeden bir voleybol yapılanmasının gerçekleşeceği ümidindeyim. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim" dedi.

 

Bu haber 234 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz