söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSökeli kuaförlerden saç tasarım şovu


Sökeli kuaförlerden saç tasarım şovu

 

Aydın’da Ahilik Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerde, Berberler ve Kuaförler Odasının seçtiği şov ekibi saç tasarım gösterisi yaptı. Özellikle kadınların büyük dikkatle izlediği gösteri, seyircilerden tam not aldı.

Aydın’ın Efeler ilçesinde Ahilik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı. Söke Berberler ve Kuaförler Odası üyeleri de, Atatürk Kent Meydanı’nda hünerlerini sergiledi. Berber ve kuaförlerin son trend saç tasarımı ve modelleri, Aydınlılar tarafından ilgiyle izlendi.

“Same Can’dan Kutlama”

Söke Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Samed Can, “Sökeli kuaför sanatkar ve ustalar tarafından Ahilik Haftası etkinliklerinde güzel bir gösteriyle hünerlerini sergilediler. Saç şovuna katılım sağlayan üyelerimiz Gülgün Pamukçu, Özlem Sönmez, Aynur Gülmez, Celal Tutmaz, Emre Soner Çıkış, Duygu Bartan, Çağatay Bagsürer, İbrahim Akova önce bu ustalarımızı, mankenlerimizi ve Söke Berberler ve Kuaförler Odasını temsil etmişlerdir, kendilerine oda yönetimi adına teşekkür ederiz. Ustalarımızın ve üyelerimizin ve tüm esnafımızın Ahilik Haftasını kutluyoruz. ” dedi.

“Çetindoğan'dan Teşekkür”

Etkinliğe katılan Aydın Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (AYESOB) ve Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Selahittin Çetindoğan, “Odaya kayıtlı ekibimizle saç gösterisi yaptık. Kuaför arkadaşlar hem hünerlerini sergiledi, hem de vatandaşlarımıza hoş zaman geçirdi. Berber ve kuaförler olarak biz de Ahilik Haftası’nda böyle bir etkinlik yapmak istedik. Gösterilerimiz de dolu dolu geçti. Emeği olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 258 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz