söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSTO, KOSGEB Toplantısı Pazartesi Günü Yapılacak…


STO, KOSGEB Toplantısı Pazartesi Günü Yapılacak…

 

Söke Ticaret Odası, 14 Ekim Pazartesi günü, KOSGEB’in yeni vizyonu ile yurtdışı pazarlama ve KOSGEB teşvikleri bilgilendirme toplantısı düzenleneceğini bildirildi.

Söke Ticaret Odası katkılarıyla Vali Recep Yazıcıoğlu Kültür Salonu’nda KOSGEB tarafından KOBİ’lerin ekonomideki paylarının ve etkinliklerinin arttırılması, KOSGEB‘in yeni vizyonu ile Aydın Ekonomisi büyüyor ve KOBİ’ler dünyaya açılıyor başlığı adı altında, yurtdışı pazarlama va KOSGEB teşvikleri bilgilendirme toplantısı düzenleneceği bildirildi.

Söke Ticaret Odası (STO)’ndan yapılan açıklamada; ''14 Ekim Pazartesi günü saat 19:00’da Vali Recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir. KOSGEB destekleri, teşvikleri ve hibelerinin anlatılacağı toplantıda, üyelerimiz sorularına yanıt bulma fırsatı bulacaktır. Toplantıya Ak Parti Aydın Milletvekili Sayın Metin Yavuz da katılacak olup, tüm üyelerimiz davetlidir. KOSGEB Aydın Müdürü Sadullah Dülger’in konuşmacı olarak yer alacağı bu önemli toplantıya katılmaları üyelerimizin faydasına olacaktır." denildi.

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 215 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz