söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiCHP ilçe Başkanı Özcan, AK Parti'li Metin Yavuz'a seslendi; Lütfen halkımızı kandırıp alay etmeyin…”


CHP ilçe Başkanı Özcan, AK Parti'li Metin Yavuz’a seslendi; Lütfen halkımızı kandırıp alay etmeyin…”

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, Sarıçay Barajının yapımı konusunda AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’a; “Lütfen halkımızı kandırıp alay etmeyin…” dedi.

CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un Sarıçay Barajı ile ilgili açıklamalarını hayretle ve ibretle okuduğunu, Yavuz’u samimi olmaya ve doğruları söylemeye davet ettiğini belirtti.

DSİ ile Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin barajın yapım ve maliyet ile ilgili protokol imzaladığını, Sarıçay Barajı’nın maliyeti, hem de güncellenmiş bedeli ile Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandığını vurgulayan Özcan, açıklamasında şunları söyledi; “AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un açıklamalarını her vatandaşımız gibi hayretle ve ibretle okudum. Bir kez daha anladık ki Aydın ili ile ne kadar alakasız olduğunu bir kez daha göstermiştir. Sayın Yavuz; sizi samimi olmaya ve doğruları söylemeye davet ediyorum. Her ne kadar Aydın ili ile alakasız durumda olsanız da hatırlatmak isterim ki siz Aydın’ın milletvekilisiniz. Lütfen halkımızı kandırıp alay etmeyin. Sarıçay Barajı’nın maliyeti, hem de güncellenmiş bedeli Aydın Büyükşehir Belediyemiz tarafından karşılanmaktadır. Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclisimiz  ASKİ Genel Kurulu’nda Sarıçay Barajı’nın yapımı ve maliyeti ile ilgili karar aldı ve DSİ ile protokol imzaladı. Madem Sarıçay Barajı’nı DSİ yapıyor, maliyetini karşılıyorsa DSİ ile Aydın Büyükşehir Belediyesi yapım ve maliyet ile ilgili bu protokolü neden imzaladı? Eğer maliyeti DSİ karşılayacaksa, yapılan bu protokolü iptal edelim ki, hem DSİ hem de Aydın Büyükşehir Belediyesi yükleniciye para ödemesin. Çift dikiş yapmayalım. Halkın parasını bir baraj için iki defa ödemeyelim.”

 

Bu haber 344 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz