söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBaşkan Tuncel'in Sazlı Ziyareti Halk Gününe Dönüştü


Başkan Tuncel’in Sazlı Ziyareti Halk Gününe Dönüştü

 

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel mahalle ziyaretlerine Sazlı ile devam etti. Sabah saatlerinde mesaiye Söke’nin çeşitli mahallerinde başlamasıyla takdir toplayan Başkan Tuncel, içerisinde bu kez CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan ve İYİ Parti İlçe Başkanı Çağlar Çelikez’in de bulunduğu kalabalık bir kadroyla akşam gezilerine başladı. Sazlı Mahallesi’nde halkın geniş katılımıyla gerçekleşen toplantı, adeta halk gününe dönüşürken; Sazlı ziyaretinde Başkan Yardımcıları Veli Devrim Yerli ve Mustafa İberya Arıkan’ın yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri Av. Hatice Kurban, Faik Polat, Mehmet Mert, Sedat Kaplan, Şabettin Kara, Mehmet Çetinkaya, Ersin Solmaz, Egemen Dalgıç bulundu. 

Sazlı Mahallesi Muhtar Vekili Aziz Kemer ve mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Tuncel, toplantıda bulunan belediye daire amirlerine talimat vererek gerekli çalışmaların başlatılması için talimat verdi. 

Sorunların yerinde tespiti ve hızlı çözüm üretmek adına bu ziyaretlerin devam edeceğini belirten Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; “Gece gündüz ben ve arkadaşlarım halkımızın hizmetindeyiz. Akşam gezilerimize Sazlı mahallemizle başladık. Vatandaşlarımız her zaman halk ile el ele olan etkin bir belediyecilik anlayışı ile karşılaşacaklar.” dedi. 

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in çözüm odaklı gerçekleştirdiği toplantının kendilerini çok memnun ettiğini belirten Sazlı mahallesi sakini vatandaşlar; Başkan Tuncel ve ekibine teşekkür etti. 

 

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 308 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz