söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiTopuklu Efe Söke'ye Hizmette Dur Durak Bilmiyor


Topuklu Efe Söke’ye Hizmette Dur Durak Bilmiyor

Hilmi Meydan Caddesi Parke Kaplama Yapılıyor

 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatlarıyla Söke’nin merkez mahallelerinde başlayan yol yapım seferberliğinde sıra Hilmi Meydan Caddesi’nde. Söke’nin önemli caddelerinden biri olan Hilmi Meydan Caddesi’nde Büyükşehir ekipleri vatandaşların talebi doğrultusunda parke kaplama ve kaldırım çalışması başlattı. Caddenin kısa sürede vatandaşların hizmetine sunulacağını belirten Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli,”Söke’mizde güzel bir projeye daha başlıyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımız sürecek. Şartların oluşmasını bekledik hem zemin şartları hem hava şartları. Biz asla verdiğimiz sözleri unutmayız.” dedi.

  

Akkentli: ”Vatandaşlarımızın Talebi Bizim İçin Ön Plandadır”

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli; “Öncelikle Yolumuz Hilmi Meydan caddesi hayırlı olsun. Sayın başkanımız yapmış olduğumuz toplantılarda söz vermişti. Çalışmalarımız başladı. Vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde parke kaplama talebinde bulunuldu bizde yaklaşık 6000 metrekare parke çalışması olacak aynı zamanda kaldırım çalışması olacak. Fakat sağ taraftaki bölümde sitelerin istinat duvarları olduğu için kaldırım çalışması şeklinde değil bordür çalışması şeklinde planlıyoruz.” Diye konuştu.

 

Akkentli: ”Sökemize Mahallemize Hayırlı Uğurlu Olsun”

Bugüne kadar şartların oluşmasını beklediklerini belirten Akkentli, “Hem zemin şartlarının hem de hava şartlarının oluşmasını bekledik. Biz asla verdiğimiz sözleri unutmayız. Mutlaka zamanı gelince gerekeni yaparız yerine getiririz. Bu konuda halkımız bizden şüphe etmesin. Zemin güçlendirme yapmıştık hava şartlarından bugüne kadar kaldı. Asla unutmayız, asla yarım bırakmayız.” dedi.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 201 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz