söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Beşiktaşlılar Derneği Yarın Açılıyor


Söke Beşiktaşlılar Derneği Yarın Açılıyor

Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Çebi yarın dernek binasının açılışı için ilçemize geliyor

 

18 Aralık 2018 tarihinde kuruluşunu tamamlamasının ardından gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel faaliyetleri ile de dikkat çeken Söke Beşiktaşlılar Derneği’nin lokali 25 Aralık Cumartesi (yarın) Beşiktaş Başkanı Ahmet Nuri Çebi’nin de katılımı ile açılıyor.

Konak Mahallesi Kuşadası Yolu Eski Jaletepe İlkokulu yanında Sarızeybekler Bisikletçilik üstünde acılaşacak olan Beşiktaşlılar Dernek Binasının açılışının 12.30’da yapılacağı öğrenildi.

Hafta sonu İzmir de oynanacak olan Göztepe maçı için İzmir’e gelecek olan Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Çebi beraberinde yönetimden bazı isimlerle birlikte Söke’ye gelmesi bekleniyor.

Beşiktaş Kulüp Başkanın Söke Dernek binasının açılışına katılacak olması Söke’nin yanı sıra  çevredeki Beşiktaş taraftarları ve dernekler arasında heyecan yaratırken, cumartesi günkü açılışın yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Söke Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ayhan Türk, açılışa siyah beyazlılara gönül vermiş tüm Beşiktaş sevdalılarını davet ederek mutlu günlerini paylaşmalarını istedi.

Beşiktaş Kongresinde Ahmet Nur Çebi’ye destek veren Ege Derneklerin arasında Söke Derneği de destek vererek Çebi’nin yanında yer almıştı.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 165 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz