söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Yörükler ve Efeler Derneği'nden Başkan Tuncel'e Ziyaret


Söke Yörükler ve Efeler Derneği’nden Başkan Tuncel’e Ziyaret

 

Söke’de faaliyet gösteren ve başkanlığını Günnur Özbalcı Özgen’in yaptığı Söke Yörükler ve Efeler Derneği, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği toplantıyla yeni yönetim kurulunu belirledi. Derneğin yeni yönetimi Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’i makamında ziyaret etti. 

Dernek yönetimi ziyarette Söke’deki faaliyetleri ile ilgili Başkan Tuncel’e bilgi verirlerken; Başkan Tuncel’e üzerinde isminin işlendiği yöremizde ‘yağlık’ olarak adlandırılan poşu hediye ettiler. Yörük kültürünün zenginliğini ve Söke’de bu kültürün yaşatılması için verilen emekleri yakından takip ettiğini belirten Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; Söke Yörükler ve Efeler Derneği yönetimine ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Tuncel, derneğin yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. 

Yeni Yönetimin görev dağılımını da yaptığını belirtildi. Günnur Özbalcı Özgen’in Başkan olduğu Söke Yörükler ve Efeler Derneği’nde Ahmet Aksoy başkan yardımcısı, Hatice Boduk sayman, Gönül Aydın sekreter, Recep Özdemir, Adalet Çopur ve Zeynep Altın yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 115 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz