söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi

Nazan Argın'ın Vefatı Büyük Üzüntü Yarattı


Nazan Argın’ın Vefatı Büyük Üzüntü Yarattı

 

Söke Belediye Zabıta Komiserlerinden ve Yenikent Mahallesi sakini Mehmet Ali Argın’ın eşi Nazan Argın, yaklaşık dört yıldır mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düştü.

 

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi görmekte olan 2 çocuk annesi Nazan Argın, tedavi görmekte olduğu İzmir”deki özel bir hastanede dün akşam vefat etti. 

Cana yakın sıcak kanlılığı ile çevresinde çok sevilen biri olan Nazan Argın’ın vefatı başta ailesini ve sevenlerini yasa boğarken, Söke Belediye camiasında da büyük üzüntü yarattı.

 

“Son Yolculuğuna  Dualarla Uğurlandı”

Aynı zamanda ulusal televizyon programlarında görüntü yönetmenliği Teoman Zelvi‘nin de kardeşi olan Nazan Argın’ın cenazesi Söke Yenikent Zeynep Muslu Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından göz yaşları arasında defnedildi.

Merhume Nazan Argın’ın son yolculuğuna Belediye Başkanı Levent Tuncel, Belediye Başkan Yardımcısı Veli Devrim Yerli, önceki dönem Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Söke Belediye Meclis Üyesi Mehmet Arif Ceylan, yakınları, eşi Mehmet Ali Argın’ın çalışma arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.

Merhume Nazan Argın’a Allah’tan rahmet, yakınlarına sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyoruz.

 

Haber: İbrahim özgezici

 

 

Bu haber 528 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz