söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke AK Parti'de Sibel Menderes Dönemi Başlıyor


Söke AK Parti’de Sibel Menderes Dönemi Başlıyor

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Söke İlçe Teşkilat Başkanlığı için genel merkez tarafından İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Menderes, Ferhat Karagöz, Süleyman Yılmaz ve Cuma Bakırcı Ankara’ya davet edildi. Genel Merkezde gerçekleştirilen başkan adaylığı mülakatı tamamlandı.

Genel Merkez, Söke’de ilçe teşkilat başkan adayı olarak İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Menderes isminde karar kıldı.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Ak Parti Söke İlçe Kongresinde Sibel Menderes başkanlığında yeni yönetim oluşturulacak…

“Başkan Yıldırım, Sibel Menderes ismini sosyal medyadan paylaştı”

Mevcut ilçe başkanı Namık Yıldırım, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün genel merkezimizde yapılan mülakatlar neticesinde 7. olağan Söke ilçe kongremizde Sibel Menderes aday gösterilmiştir.” ifadesini kullandı.

Uzun süredir Kadın Kolları Başkanlığını yapan ve parti içerisinde etkin bir isim olarak bilinen Sibel Menderes’in 22 Mart Pazar günü yapılacak olan 7. olağan genel kurulda seçilerek göreve başlaması bekleniyor.

“AK Parti'de 5 ilçenin adayı belirlendi”

AK Parti'nin 7’nci Olağan Kongreleri sürecinde Aydın'da 5 ilçede yeni isimlerle kongrelerini gerçekleştirecek. Diğer 12 ilçede mevcut ilçe başkanları aday olacak.

AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan mülakatlar neticesinde 7. Olağan İlçe Kongrelerinde Efeler ilçesinde İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Elbir, Söke İlçesinde Kadın Kolları İlçe Başkanı Sibel Menderes, Çine İlçesinde Gençlik Kolları İlçe Başkanı avukat Cemal Çakır, Germencik İlçesinde Tariş İncir Birliği Başkanı Mustafa Bircan ve Yenipazar İlçesinde İlçe Başkan Yardımcısı Selim İzmirlioğlu'nun adaylar olacağı açıklandı. Diğer ilçelerde ise mevcut ilçe başkanları ile devam edilecek.

“İlçe Başkanlarına Teşekkür Edildi”
AK Parti Aydın İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada yeni dönemde görev almayacak ilçe başkanlarına teşekkür edilerek, “Sürecin Aydın'ımıza ve görevi devralacak arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diler, bugüne kadar bayrağı taşıyan ve kongrede görevi devredecek ilçe başkanlarımız Çağatay Gülaştı, Namık Yıldırım, Mehmet Sümer, Abdurrahman Sivri ve Mehmet Tosun'a da teşekkür ederiz” denildi.

 

Bu haber 252 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz