söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiAtburgazı - Yuvaca arasındaki parke kaplama çalışmaları devam ediyor…


Atburgazı - Yuvaca arasındaki parke kaplama çalışmaları devam ediyor…

 

Akkentli; “İşimiz Söke, Gücümüz Söke, Gözümüz Halkımıza Hizmetten Başka Bir Şey Görmüyor”

 

 

Aydın Büyükşehir Belediyesinin Atburgazı - Yuvaca arasındaki parke kaplama çalışmaları devam ediyor…

Atburgazı Yuvaca arasında devam eden parke kaplama çalışmaları için bölge halkı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu “Topuklu Efe”ye teşekkür ediyor. Çalışmaları yerinde takip eden Aydın Büyükşehir Belediye Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli; “20 bin metrekare parke kaplama çalışması yapıyoruz. Özlem Başkanımız muhtarlarımız ile yaptığımız çalıştayda 2020 programına aldığımızı değerli muhtarımıza iletmişti. Gününde başladık tüm hızı ile devam ediyor. Halkımızın talepleri vardı kendilerini ziyaret ettik. Özlem Başkanımıza ilettik tümünün yapılması talimatını verdi.

“İşimiz Söke, Gücümüz Söke, Gözümüz Halkımıza Hizmetten Başka Bir Şey Görmüyor”

Bölgedeki vatandaşlarınBaşkan Özlem Çerçioğlu’na bol bol dua ettiğini belirten Akkentli; “ “İşimiz Söke Gücümüz Söke gözümüz halkımıza hizmetten başka bir şey görmüyor. Özlem başkanımız halkımıza hizmet için 18 saat çalışıyor her dakika halkımıza hizmet için sorunları çözüyor. Türkiye’nin en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı ile Aydınımız ve ilçeleri altın çağını yaşıyor. Atburgazı mahallemizde hizmetlerimiz hayırlı uğurlu olsun.”

Muhtar Arslan; “Atburgazı Halkı Olarak Topuklu Efemize Teşekkür Ediyoruz”

Atburgazı Mahallesine yapılan hizmetler hakkında bilgiler veren Atburgazı Mahalle Muhtarı Abdürrahim Arslan; “Özlem Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Topuklu Efemiz yolumuzu yapıyor. Allah razı olsun çok güzel oluyor. Böyle hizmet görmedik. Ne dediysek oluyor halkını düşünen başkanımıza halkından hep destek olur. Böyle yol şehirlerde yok. Bizi büyük hizmet yaptı. Sağolsun varolsun.” şeklinde konuştu.

 

Haber: Yılmaz Salum

 

Bu haber 105 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz