söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSökeli Gazetecilerden Vali Aksoy'a Ziyaret


Sökeli Gazetecilerden Vali Aksoy’a Ziyaret

 

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Söke Şube Başkanı Ali Esmer ve yönetim kurulu üyeleri, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Söke Şube Başkanı Ali Esmer, Başkan yardımcıları Hüseyin Işık, Tülay Sarayköylü ve Yönetim kurulu sekreteri İsmail Eravcı, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’a gerçekleştirdiği ziyarette Söke basını ile ilgili bilgilendirmede bulundular. 

Esmer, yerel basının zor şartlarda görevini yerine getirmeye çalıştığını ancak sıkıntıların her geçen gün daha da büyüdüğünü söyledi.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan AGC Söke Şube Başkanı Esmer, Vali Aksoy’a görevinde başarılar dilediklerini ve içinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisi nedeniyle gerek ekonomik gerek hastalık riski konusunda çok büyük sıkıntılar içerisinde mücadele eden basın mensuplarının görevini en iyi şekilde yaptığını ifade etti. 

AGC Söke Şubesi olarak Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret ettiklerini söyleyen AGC Başkanı Esmer, “Basının koronavirüs süresince görevini en iyi şeklide yaptığını ifade ederek, yerel basının zor şartlarda görevini yerine getirmeye çalıştığını ancak sıkıntıların her geçen gün daha da büyüdüğünü belirtik. Meslektaşlarımızın en iyi koşullarda görevlerini yapabilmeleri için ortak çalışmalara beraber imza atmak konusunda desteğini aldığımız Vali Aksoy'a görevinde başarılar diledik…” şeklinde konuştu.

 

Haber: İbrahim Özgezici

 

Bu haber 284 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz