söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSökespor'da “Onur Kara” Dönemi Başladı…


Sökespor’da “Onur Kara” Dönemi Başladı…

 

Sökespor’un yeni Başkanı Onur Kara; “Sökespor’da bu sene birlik beraberlik yılı olsun…” dedi.

 

Aydın Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcilerinden Sökespor’da olağan genel kurul 193 üyeden 133’ünün katılımıyla yapıldı.

 

 

Sökespor’a yeni sezon öncesi dün yapılan olağan genel kurulda yeni yönetime talip olan genç işadamı Onur Kara başkanlığında yeni yönetim göreve gelirken, Sökespor liglere “Eşin Group Sökespor” olarak katılma kararı alındı. 

 

Sökespor’un Toto Tahsin Demirtel Tesislerinde yapılan olağan genel kurulunda mevcut başkan Evren Gül yeniden aday olmayınca, tek liste halinde yapılan seçimlerde daha önce Sökespor’da futbol oynayan bir dönem de futbol menajerliği yapan işadamı Onur Kara başkanlığındaki yeni yönetim göreve seçildi.

 

Divan Başkanlığını Mehmet Gül’ün yaptığı genel kurulun ilk oturumunda çoğunluk sağlanırken saygı duruşu ile başlayan toplantıda gündem maddeleri tek tek görüşüldü. Evren Gül başkanlığındaki yönetimin faaliyet ve denetleme kurulu raporları onaylandı. Dilek ve temenniler bölümünde yapılan konuşmaların ardından genel kurulda yapılan seçimlere tek liste ile gidildi.

 

Yapılan seçim sonunda Onur Kara başkanlığındaki yeni yönetim kurulu; Kasım Üzüm, Erol Özhavutçu, Hakan Tunceli, Ali Berk Makaraç, Barış Kazan, Özkan Kaya, Nehir Göçtü ve Nazif Maltepe’den oluşurken, denetleme kuruluna da Alper Donat, Fevzi Yıldız, Erdal Erdilliballı’dan oluştu. 

Federasyon delegeliklerine ise Onur Kara ve Yağız Pullukçu, Barış Kazan seçildiler.

 

Öte yandan inşaat sektörünün öncü şirketlerinden Rıdvan Eşin’in sahibi olduğu “Eşin Group” kırmızı lacivertlilere ana sponsor oldu. Sökespor liglere “Eşin Group Sökespor” olarak girilmesi de genel kurulda kabul edildi.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 370 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz