söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSökespor'un yeni yönetimi protokol ziyaretlerine başladı…


Sökespor’un yeni yönetimi protokol ziyaretlerine başladı…

 

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen genel kurulda göreve gelen Sökespor’un yeni yönetimi protokol ziyaretlerine başladı…

İlk ziyaretlerini ilçemizde göreve yeni başlayan İlçe Kaymakamı Soner Zeybek’e gerçekleştiren Sökespor’un yeni başkanı Onur Kara ve yönetimi, İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şipal’i ve ardından Belediye Başkanı Levent Tuncel’i ziyaret ettiler. Sökespor’un yeni başkanı Onur Kara ve yönetimi, Kaymakam Zeybek’e Sökespor’un bu seneki hedefinin 3. Lige çıkmak olduğunu ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdikten sonra, yeni görevinizin Söke İlçesine hayırlı ve uğurlu olması temennilerinde bulunarak başarılarının devamını diledi.

Kaymakam Zeybek, ziyaretleri için başkan ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

“Sökespor Yönetiminden Emniyet Müdürü Yalçın Şipal’e ziyaret…”

Sökespor’un yeni Başkanı Onur Kara ve yeni yönetim kurulu üyeleri, ardından Söke İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şipal’i makamında ziyaret ettiler.

Sökespor’un yeni Başkanı Onur Kara, Emniyet Müdürü Yalçın Şipal’e Sökespor’un faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Yalçın Şipal, ziyaretleri için Başkan ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

“Sökespor Yönetimi Başkan Tunceli’de ziyaret etti…”

Sökespor’un yeni Başkanı Onur Kara ve yeni yönetim kurulu üyeleri son olarak Belediye Başkanı Levent Tuncel’i makamında ziyaret ettiler.

Başkan Kara ve Sökespor yöneticileri, Belediye Başkanı Tuncele yaptıkları ziyarette hedeflerinin 3. Lige çıkmak olduğunu ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdikten sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel de ziyaretlerinden dolayı Başkan Onur Kara ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederken yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 377 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz