söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiDEVA Partisi'nde tek Sökeli…


DEVA Partisi’nde tek Sökeli…

 

Sökeli genç Avukat Yağızcan Kara, Deva Partisi Aydın il yönetimine seçildi…

Mart ayı başında 90 kişlik kurucular kurulu isim listesini İçişleri Bakanlığına vererek kurulan eski bakanlardan Ali Babacan’ın genel başkanlığındaki Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi’nin yurt genelinde teşkilatlanma çalışmaları hız kazandı.

Kurucu İl Başkanı Hakan Çağlar Erkürker başkanlığında oluşan yeni il yönetimi genel merkez  tarafından onaylanırken, il yönetiminde Söke’den yer alan tek isim genç avukat Yağızcan Kara oldu.

Daha önce 2014-15 yıllarında Söke Ak Parti Gençlik Kollarında aktif siyasi hayatı olan Yağızcan  Kara, 2017 yılından partisinden istifa etmişti.

Genel Başkanları Ali Babacan’nın siyasette dik duruşu ve gençlere verdiği önem nedeniyle DEVA Partisi altında siyasete devam etmek istediğini söyleyen Deva Partisi Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Yağız Kara, önümüzdeki günlerde Söke ilçe teşkilatı ve teşkilat başkanlığı ile ilgili olarak da bazı  gelişmelerin yaşanılacağını dile getirdi.

Söke Sanayi esnaflarından Karalar Oto Yedek parça şirketinden İlhan Kara’nın büyük oğlu olan Yağızcan Kara, 2015 yılından beri Söke’de serbest avukatlık yapıyor.

 

 

Bu haber 1724 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz