söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSÖGİAD'tan Okullara Temizlik Melzemesi


SÖGİAD’tan Okullara Temizlik Melzemesi

 

 

Söke Genç İş İnsanları Derneği (SÖGİAD) yönetiminden okullara hijyen desteği…

İçinde bulunduğumuz pandemi döneminden SÖGİAD yönetiminden anlamlı destek…

İlçe merkezindeki okullardan ziyade köy okullarının eksikleri olduğunu bilildiklerini dile getiren 

SÖGİAD Başkanı Mustafa Korhan Taşkın, SÖKEV öncülüğünde derneğimiz tarafından temin edilen temizlik ürünlerini ilçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı’ya teslim ettiklerini bildirdi.

SÖGİAD yönetimi adına konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Mustafa Korhan Taşkın, "SÖKEV öncülüğünde derneğimiz tarafından temin edilen temizlik ürünlerini ilçe milli eğitim müdürümüz Sayın Şerafettin Yapıcı’ya teslim ettik. Özel eğitim merkezleri ve köy okullarına dağıtımı gerçekleşti. Bu pandemi döneminde elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık ve bağışlarıma devam edeceğiz. Merkezdeki okullardan ziyade köy okullarının eksikleri olduğunu biliyoruz.
Kaymakamlığımızın ve ilçe Milli Eğitim müdürlüğümüzün bu konuda çalışmaları devam ediyor.
Merkezdeki öğrencilere göre imkanları daha kısıtlı olan köy okullarımızdaki öğrencilerimize her türlü desteği vermeye başta STK’lar olmak üzere bütün hayırseverleri davet ediyoruz.” diye konuştu.

SÖGİAD’ın bu davranışının örnek olduğunu diğer STK’ların da talepler gelmesi halinde değerlendireceklerini dile getiren Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı, Bu örnek davranışından dolayı SÖGİAD yönetim kurulu ve tüm üyelerine teşekkür etti…

 

Bu haber 1113 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz