Söke Mhp'ye yeni katılımlar


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Söke İlçe Teşkilatı’na yeni üye katılımları gerçekleşti. Yeni üye katılımları ile ilgili olarak Cuma akşamı parti ilçe merkezinde gerçekleştirilen törene MHP Aydın Milletvekilleri Recep Taner ve Ali Uzunırmak’ın yanı sıra MHP Aydın İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Ali Oklay ve Orhan Ateş, Söke MHP Belediye Meclis Üyeleri, ilçe yönetimi ve partililer katıldı.

 

Partisininin ilçe teşkilatının yeni katılımlar ile daha da güçleneceğini ifade eden MHP Söke İlçe Başkanı Metin Mutafoğlu; katılımların partisine ve yeni üyelere hayırlı olmasını diledi.

MHP Söke İlçe Teşkilatı’na katılımları yapılan üyelerin isimleri şöyle; Mustafa Aktarmacı, Ömer Güzel, Metin Aktarmacı, Kazım Karaaslan, Naciye Karaaslan, Beste Aktarmacı, Neriman Aktarmacı, İsmail Altın, Derya Savran, Erdinç Savran, Zarife Aktarmacı, Süleyman Karaaslan, Nesip Oruç, Özer Sertyörü, Turgut Uludağ, Emrah Güzel, Mustafa Şenoğlu, Cafer Güzel, Erol Güzel, Mustafa Şenköz, Kazım Ballı, İsmail Ballı, Zeynep Ballı, Gürkan Arslanhan, Cem Özkan, Mustafa Yamacı, Seher Yamacı.

 

Bu haber 2165 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz