söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Meyve ve Sebzeciler Odası Başkanı Ümit Coşkun; “Alışverişinizi Yerel Esnaftan Yapın”


Söke Meyve ve Sebzeciler Odası Başkanı Ümit Coşkun; “Alışverişinizi Yerel Esnaftan Yapın”

 

Söke Meyve ve Sebzeciler Odası Başkanı Ümit Coşkun, 1 Mart’tan sonra kademeli olarak esnetilecek olan kısıtlamaları ve yaşanacak haraketliliği değerlendirdi…

Söke'nin pazarcı esnafı son zamanlarda artan hareketlilikten dolayı mutlu olduklarını ifade ederken,

Korona virüs salgınının en çok etkilediği meslek gruplarından olan esnaflar, bir an önce eskiye dönmek istediklerini, vatandaşların bu zorlu süreçte öncelikli olarak pazarcı esnafından alışveriş yapmalarını istediler. 

Coşkun;“Alışverişinizi Yerel Esnaftan Yapın”

 

1 Mart’tan sonra kademeli olarak esnetilecek olan kısıtlamalardan sonra hareketliliğin artmasını istediklerini ifade eden Söke Meyve ve Sebzeciler Odası Başkanı Ümit Coşkun, "Geçen hafta yoğunluk bakımdan daha iyiydi. Bu hafta pek yoğun değil ama yine de ilk zamanlara göre bir nebze olsun esnafımızın yüzü gülüyor. Evimize az da olsa ekmek götürebiliyoruz. Fiyatlar konusunda ise bu dönemde normalde fiyatı yüksek olması gereken ürünlerimizi en düşük fiyatlarda vatandaşlarımıza sunuyoruz. Bu sıkıntılı süreçte marketler zincirini değil de biz pazarcı esnafını desteklemelerini, alışverişlerini bizden yapmalarını istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Bu haber 775 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz