söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBölge Birliği yönetimi Söke Esnaf Sarayını inceledi


Bölge Birliği yönetimi Söke Esnaf Sarayını inceledi

 

Aydın-Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği yönetimi, şubat ayı olağan bölge toplantısı için Söke'de bir araya geldi..

Aydın-Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç ve heyeti Söke'ye geldi. 

Her ay farklı bölgelerde düzenlenen Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri toplantısı bu ay Söke Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi ev sahipliğinde yapıldı… 

Gerçekleştirilen toplantının ardından inşaatı devam eden Söke Esnaf Sarayını yerinde incelemelerde bulundular. 

Saraç; ”Hiç Yardım Almadan Yapılıyor" 

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç, "Bugün gönlü güzel kalbi güzel başkanımızın yanındayız. Yapılan bu eser kesinlikle her başkana nasip olmaz bu özverili çalışmalarından dolayı kendini tebrik ederim. Bizim gönlümüz esnafımızın huzur ve mutluluğu bundan gayrısı sağlık olsun bizim yapacağımız tek şey bundan sonra çalışmak çalışmak çalışmak" dedi. 

Karataş; ”Geniş Kapsamlı Bir Bina Olacak" 

Aydın-Muğla Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kefaletleri Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanının ve yönetiminin toplantıyı Söke'de yapmalarından büyük memnuniyet duyduklarını belirten Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Refik Karataş, "İnşaatımız için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Tam bir bitiş tarihi veremiyorum. Çünkü korona virüs salgını her sektörü etkilediği gibi bizi de etkiledi. İnşallah kısa bir süre içinde bitireceğiz. Yapılacak olan Esnaf sarayımızın ilk katı iş merkezi, 2. Katına Kurum ve aynı o kata esnaf çocukları için bir kreş düşünüyoruz. Diğer katlarımız için de planımız Milli Eğitim Müdürlüğüne vererek derslik yapılması, bunun yanı sıra Söke'deki en büyük eksik olan Toplantı salonu yapılacak. Söke'mize güzel bir yatırım olacak, hayırlı olmasını diliyorum ve emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

 

Bu haber 823 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz