söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiBağarası Muhtarı Arıcı'dan Bakan Soylu'ya Ziyaret


Bağarası Muhtarı Arıcı’dan Bakan Soylu’ya Ziyaret

 

Bağarası Mahlalle Muhtarı Esat Arıcı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu Ankara’da ziyaret etti…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Demokrat Parti Genel Başkanlığı döneminde partilerinin Bağarası Belde Başkanlığı yapan ve 2009 yerel seçimlerinde kazanılan belediye başkanlığı seçimlerinde sık sık görüştüğü, Büyükşehir Yasası ile mahalleye dönüşen Bağarası Mahlalle Muhtarı Esat Arıcı’yı  geçtiğimiz Eylül ayında Ankara’ya davet ettmişti. 

Pandemi süreci nedeniyle gecikmeli olarak gerçekleştirilen ziyarette muhtar Arıcı, Bakan Soylu’dan Bağarası’na kapalı spor salonu ve Ziraat Bankası Şubesi talebinde bulundu.

AK Parti Aydın Milletvekilleri Metin Yavuz ve Mustafa Savaş’ın da bulunduğu ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda geçerken Bakan Soylu, Arıcı’dan her zaman kendisini arayabileceğini söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun davetine çok teşekkür Muhtar Arıcı; ”Ülke gündemin yoğun olduğu bu dönemde göreviniz  nedeniyle sizi gereksiz aramak istemiyorum. Ankara daveti etmeniz bile bizleri çok mutlu etti. Biz sizi Bağarası’nda ağırlamak isteriz…” dedi.

Arıcı’nın davetini değerlendirme sözü veren Bakan Soyluda önümüzdeki günlerde Bağarası’na  ziyaret sözü verdi.

Beraberinde Yeniköy Muhtarı Mehmet Limoncu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret eden  Bağarası Muhtarı Esat Arıcı, bakan Soylu’dan yaptığı taleplerin yerine getirilmesi için çalışmaların en kısa sürede başlayacağını inandığını sözlerine ekledi.

 

Bu haber 940 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz