söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSöke Kaymakamlığında “Hedef Mavi Kategori”


Söke Kaymakamlığında “Hedef Mavi Kategori”

 

Söke Kaymakamlığı’nın “Hedef Mavi Kategori” parolasıyla yoğunlaştırılmış dinamik denetimleri aralıksız devam ediyor…

7/24 esasına göre bütün birimlerin katılımıyla ilçemiz genelinde yapılan denetimlerde yeme-içme yerleri başta olmak üzere bütün işletmelere, işyeri sahipleri ve vatandaşlara korona virüse karşı alınan tedbirlere uyulması hususunda uyarılar yapılarak HES kodu uygulamaları takip edildi.

“Kontrollü Normalleşme” döneminde salgınla daha etkili mücadele edebilmek amacıyla İçişleri Bakanlığının “Kontrollü Normalleşme” konulu genelgesine göre ülke genelinde eş zamanlı olarak başlatılan denetimler kapsamında ilçemizde de denetimler yapıldı.

Söke İlçe Kaymakamı Soner Zeybek koordinesinde, Söke Belediyesi, Esnaf Odaları, Ticaret Odası, Ticaret Borsası, OSB yetkilileri, Emniyet, Jandarma, İlçe Sağlık, İlçe Tarım, Müftülük gibi kurum ve kuruluşlar tarafından oluşturulan denetim ekiplerinin katılımlarıyla dinamik denetimler her alanda aralıksız devam ediyor. 

Söke Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada “Kontrollü normalleşme döneminde, salgınla mücadelemizi etkin olarak sürdürebilmek maksadıyla, bütün birimlerimizin katılımıyla her alanda “Hedef Mavi Kategori” parolasıyla yoğunlaştırılmış dinamik denetimlerimiz aralıksız devam edecektir.

Evimizde, iş yerimizde, çarşıda, pazarda, ulaşımda, her zaman ve her yerde kendimizin denetçisi olalım. En etkili denetimin özdenetim olduğunu unutmayalım. Denetimlerde görev alan tüm ekiplerimize ve desteklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” denildi.

 

Bu haber 926 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz