söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesi''Dedemin insanları'' filminin oyuncu seçmeleri devam ediyor...


’’Dedemin insanları’’ filminin oyuncu seçmeleri devam ediyor...

İlçemizde çekilecek olan Çagan Irmak ın Sinema Filmi ’’Dedemin insanları’’ için yapılan oyuncu seçmeleri, Mustafa Kavruk ve Selami Taner ile kahve evinde tüm hızıyla devam ediyor.
18-60 yaş arası deneyimli, deneyimsiz tüm bay ve bayan adayların her gün kayıt ve fotoğraf çekimi için saat 18:00'de kahve evinde kayıt yaptırabilirlecekleri belirtilirken, oyuncu adayların son başvuru tarihi 16 haziran 2011 olarak belirlendi..
Most Production ve Ay Yapım’ın yapımcılığında Çağan Irmak’ın senaristliğini ve yönetmenliğini yapacağı "Dedemin İnsanları" filminin oyuncu kadrosu belli oldu. Senaryosunu Çağan Irmak’ın kendi yaşam öyküsünden kurgulayarak yazdığı Dedemin İnsanları filminde Çetin Tekindor, Hümeyra, Zafer Algöz, Yiğit Özşener, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Ezgi Mola, Mehmet Ali Kaptanlar, Sacide Taşaner, Ünal Silver, Ushan Çakır, Serkan Genç, Yiğit Arı ve Durukan Çelikkaya rol alacak. Dedemin İnsanları, küçük bir kasabada yaşayan on yaşında bir çocuk ve dedesi aracılığıyla, bir ailenin ve bir ülkenin geçirdiği büyük değişimi anlatıyor. Kalabalık ve sıcak Ege insanlarının hikâyesi izlenirken, mübadeleye, öteki olmaya, nereye giderseniz gidin bir yere ait olamamaya, iki yakaya, çok sayıdaki azınlığa, ihtilallere bir defa daha, ama bu kez farklı bir yerden bakılacak. Film çekimlerine mayıs sonunda Girit’te başlanacak. Gökçeada, Milas, Bodrum ve Söke’de devam edecek olan çekimlerin, temmuz sonunda tamamlanacağı belirtiliyor.

 

Bu haber 3685 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz