Söke'de Erasmus Şöleni…


Söke’de Erasmus Şöleni… 

 

Pandemi nedeniyle ara verilen Erasmus Projleri yeni dönem ile birlikte yeniden başlayacak olması proje ortağı okullarda memnunluk yaratırken Söke Cafer Efe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen etkinlikte Erasmus günleri başlatıldı. 

2018 Yılından bu yana ülkemizin de katılımıyla ekim ayı içerisinde düzenlenen ‘Erasmus Günleri’ etkinliği Söke Cafer Efe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. 

Okulda düzenlenen törende Erasmus Projelerine dikkat çekilirken okulun proje ortağı olduğu ‘Kod Kardeşim’ projesi de tanıtıldı. Söke Hacı Kazımoğlu İlkokulu koordinatörlüğünde, İtalya, Yunanistan ve Romanya’dan okullarında ortak olduğu projede kodlama tekbiğinin derslere enteğre ederek kodlamayı bir çok alanda öğretim aracı haline getirilmesi amaçlanmakta. 

Söke Cafer Efe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen etkinlik okulda mini bir  bayram coşkusu yaşatırken okul Müdürü Hacer Özdere yaptığı konuşmada Erasmus Projelerinin önemine dikkat çekereek emeği geçen arkadaşlarına ve öğrencilere teşekkür etti. 

Erasmus Günleri bugün yapılacak olan bir dizi etkinlikle sona erecek.   

 

Bu haber 163 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz