söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiFİNANSBANK'TAN SÖKELİ ÇİFTÇİLERE DESTEK


FİNANSBANK’TAN SÖKELİ ÇİFTÇİLERE DESTEK

Finansbank, Sökeli pamuk üreticileri için geliştirdiği “Müstahsil Makbuzu Karşılığı Kredi” ile uygun vade, faiz ve teminatlarla yöre çiftçilerinin finansman ihtiyacını karşılayacak.
Tarım sektöründeki ihtiyaçlara yönelik yeni finansman projesi geliştiren Finansbank, “Müstahsil Makbuzu Karşılığı Kredi” ile Sökeli çiftçilere tam destek veriyor. Sökeli pamuk üreticileri bu ürün ile ihtiyaçlarına göre uygun vade, faiz ve teminatlarla kredi kullanabilecek.
Edinilen bilgiye göre; Müstahsil makbuzu karşılığı kredide Sökeli çiftçiler, tüccarlara teslim ettikleri pamuk bedellerinin temliği karşılığı cazip koşullarla nakit kredi alabilecek. Üst sınırı 50.000 TL olan kredi için imzalanan temlik sözleşmesi dışında başka hiçbir maddi teminat talep edilmeyecek.
Gelirlerin büyük kısmının tarımsal üretimden sağlandığı Söke’de pamuk üreticilerine özel bir paket sunmaktan mutluluk duyduklarını belirten Finansbank Söke Şube Müdürü Zerafet Ören; “Finansbank olarak ihtiyaca özel sunduğumuz finansman desteklerine bir yenisini daha ekledik. Müstahsil makbuzu karşılığı kredi ile üreticilerimiz uzun ve karmaşık prosedürlere takılmadan çok daha rahat hizmet alabilecek.” dedi.

Haber: Levent Tuncer

 

Bu haber 2644 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz