Mutafoğlu; “Pazartesi günü otolarımızı bırakıp şehiriçi minibüslerine binelim”


Mutafoğlu; “Pazartesi günü otolarımızı bırakıp şehiriçi minibüslerine binelim”

 

Milliyetçi Hareket Partisi Söke İlçe Başkanı Metin Mutafoğlu; “Sökelileri 12 Ekim Pazartesi günü özel otolarını kullanmayıp şehiriçi taşımacılığını tercih etmelerini rica ediyoruz” dedi.

Mutafoğlu yaptığı açıklamada özetle; “Milliyetçi Hareket Partisi Söke İlçe Teşkilatı olarak Söke Şehiriçi Minibüs Kooperatifi’nin Fakülte binası inşaatı için göstermiş olduğu duyarlı davranışlarından ötürü cani gönülden kutluyor, kazasız bol kazançlı günler temenni ediyoruz.

12 Ekim’de şehiriçi minibüslerimiz kazançlarını Fakülte binası inşaatına bağışlayacaklarını beyan etmişlerdir. Bu örnek davranışa destek olmak için Milliyetçi Hareket Partisi camiasını ve tüm Sökelileri 12 Ekim Pazartesi günü özel otolarını kullanmayıp şehiriçi taşımacılığını tercih etmelerini rica ediyoruz.

Şehiriçi Minibüs Kooperatifi’nin sergilemiş olduğu bu güzel davranışlarından ötürü tekrar teşekkür ediyor, Sökeli İşadamlarını, Sivil Toplum Örgütlerini, Esnaflarımızı, Siyasi Partilerimizi Fakülte binası inşaatına destek olmaları için davet ediyoruz. Gösterilen hassasiyetten dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.” dedi.

 
 

Bu haber 1694 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Yorum Yaz
  • ÖZGÜR ÖREKÇİ (10/12/2009)
    söke halkının kendi gelecekleri ve gelecek nesilleri için böylesine yürekten ve bir bütün olarak çalışması bir sökeli olarak benide çok mutlu etti ben sökenin hak ettiği değere ulaşacağını düşünüyorum halkımızın böyle sosyal bir faaliyette bir bütün olarak çabalamasının sonuçlarını çok yakında alıcaktır.