söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSÖKELİ MANKEN, OYUNCU SEVİL UYAR, "SENİNLE EVLENİR MİYİM" ADLI TİYATRO OYUNU İÇİN BU AKŞAMI AYDIN'DA…


SÖKELİ MANKEN, OYUNCU SEVİL UYAR, "SENİNLE EVLENİR MİYİM" ADLI TİYATRO OYUNU İÇİN BU AKŞAMI AYDIN'DA…

SÖKELİ, AYDINLI, SANATSEVER HEMŞERİLERİNİ TİYATROYA BEKLİYEN GÜZEL OYUNCU SEVİL UYAR'I NAZİLLİ VE AYDIN'DA SAHNELEYECEKLERİ OYUNU MAGAZİN MUHABİRİ YAKINDAN TAKİP EDECEK..
“Seninle Evlenir Miyim” Aydınlılarla Buluşuyor
Tiyatro sanatçısı Barbaros Uzunöner’in yazıp yönettiği “Seninle Evlenir Miyim” adlı tiyatro oyunu Aydınlılarla buluşuyor.
Tiyatro sanatçısı Barbaros Uzunöner’in yazıp yönettiği “Seninle Evlenir Miyim” adlı tiyatro oyunu, 29 Şubat 2012 Çarşamba günü saat 20.30’da Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Tiyatro Sahnesinde Aydınlılarla buluşacak.
Oyunda ‘Konak’ ve ‘Çılgın Dershane’ filmlerinde başrolde oynayan ‘Yalan Dünya’, ‘Aş Oyunu’, ‘Geç Gelen Bahar’, ‘Yahşi Cazibe’ ve ‘Sihirli Annem’ gibi dizilerde önemli roller üstlenen oyuncu sunucu Sevil Uyar ve Barbaros Uzunöner birlikte tiyatro sahnesini paylaşıyor.
Oyunda ikiliye sesi ile Prof. Dr. Haydar Dümen de eşlik ediyor. Oyuna özel bestelenmiş mizahi şarkılar ve türküler ile beslenen hoş bir komedi. Roman havası, Karadeniz türküsü, Arabesk, Ankara havası, Rap, Pop, Türk Sanat Müziği eserleri oyunun bölümleri arasında çalınarak izleyenlerin neşesine neşe katıyor. Baran ve Cansu arasındaki evlilik ile sonuçlanan ilişki; seyredenleri gerçek bir mizahi yolculuğa çıkarıyor. Tam anlamıyla anasının gözü Baran Kaya. Saflığın ve güzelliğin temsilcisi Cansu Kırbaçlar. Zamane ilişkilerine mizah yoluyla değinen iki perdelik şarkılı türkülü komedi.

Haber: Mustafa Kavruk

 

Bu haber 2152 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz