söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSÖKE'DE EĞİTİM KURUMLARINA PROJE DESTEKLEMELERİ BİLGİLENDİRMESİ


SÖKE’DE EĞİTİM KURUMLARINA PROJE DESTEKLEMELERİ BİLGİLENDİRMESİ

Söke’de düzenlenen toplantıda orta öğretim kurumlarının temsilcilerine 2012 yılı gençlik projelerinin desteklenmesi konusunda bilgiler verildi. Toplantı Söke Öğretmen Evi Salonunda gerçekleşti.
Toplantıda AR-GE Proje Sorumlusu Aslı Tehmen Sarı konuşmacı olarak yer aldı. 2012 yılı destekleme programı ile ilgili başvuruların 21 Mayıs’ta bittiğini hatırlatan Aslı Tehmen Sarı; bu tarihten sonra yapılacak başvuruların kabul edilmeyeceği konusunda uyarıda bulunurken; “Gençlik Projelerine sağlanan desteklemenin amacı iller arasında yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da geçlerin hareketliliğinin sağlanması” dedi.
Proje yazımlarında dikkat edilmesi gerekenleri de dile getiren AR-GE Proje Sorumlusu Aslı Tehmen Sarı; Gençlik projeleri Desteklemeleri ile AB Proje desteklemeleri arasındaki farklılıklara da değindi. Proje konuları ile ilgili bilgi veren Aslı Tehmen Sarı, projelere sivil toplum örgütleri ve kurumların ortak edilebileceğini ve projelerin böylelikle daha güçlü hale getirilebileceğini söyledi.

Haber: LEVENT TUNCER

 

Bu haber 1927 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz