Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor...


SÖKE CHP’DEN, ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ’NE ZİYARET

Refik Karataş esnaflar olarak siyasilerden destek beklediklerini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Teşkilatı yönetimi, geçtiğimiz hafta sonu genel kurulunu gerçekleştiren Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti.
İlçe Başkanı Sevim Şahin ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile gerçekleştirdiği ziyarette Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimine yeni dönemde başarılar diledi. Söke CHP İlçe Yönetiminin kendilerini ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Karataş; siyasi partilerin esnafların içinde bulunduğu bu zor zamanlarında daha fazla ziyaretlerini beklediklerini ve sorunları Aydın ve Ankara’ya taşımalarını istedi. Esnafların sıkıntılarını iletmek anlamında esnaf oda başkanları olarak üzerilerine düşen görevleri fazlasıyla yerine getirdiklerini dile getiren Refik Karataş; “iktidar ve muhalefet partileri gözetmeksizin tüm siyasilerimizin esnaf ve sanatkarlara çözüm arayışı içinde olmalarını bekliyoruz” dedi.
Esnafların içinde bulundukları sıkıntıları bildiklerini ve yakından takip ettiklerini söyleyen CHP Söke İlçe Başkanı Sevim Şahin; “Biz Söke CHP olarak yönetimimiz içinde görevlendirdiğimiz esnaf odaları ve sivil toplum kuruluşları komisyonunda bulunan arkadaşlarımız sizlerle toplantılar yapmayı planlıyoruz. Bu toplantılardan çıkan sonuçlar rapor haline getirilerek gerek Aydın milletvekillerimiz gerekse genel merkezimize bu raporları ileteceğiz” dedi.

 

Bu haber 2223 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz