söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiADÜ Söke Kampüsünde Etkinlikler Devam Ediyor


ADÜ Söke Kampüsünde Etkinlikler Devam Ediyor

Her yıl Söke Kampüsünde periyodik olarak düzenlenen kan bağışı kampanyasında yüksekokul ve fakülte öğrencileri (Söke İşletme Fakültesi,Söke Sağlık Yüksekokulu ve Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu) gereken hassasiyeti bir kez daha göstererek  bir gün boyunca  55 ünite kan bağışında  bulundular.  Aydın Kan Bağış Merkezi’nden Dr. Halil Barış Çaldıran, Aydın’ın yıllık kan ihtiyacının 30 bin ünite olduğunu belirterek, gençlerden gelen bu desteğin sürekli devam etmesi gerektiğini vurguladı ve kan veren Söke Kampüsündeki  öğrencilere teşekkürlerini iletti.
Söke İşletme Fakültesi,Söke Sağlık Yüksekokulu, Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Yabancı Diller Söke Koordinatörlüğü öğrencilerinin katılımıyla Yazar Nalan Tuntaş’ın konuk olduğu söyleşi ve imza günü etkinliği 12 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştirildi. Yazar Nalan Tuntaş kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.
Üniversitemiz Söke Meslek Yüksekokulu ile İZME Gıda, Özel Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. arasında (Turizm ve Otel İşletmeciliği, İkram Hizmetleri ve Aşçılık Programlarını kapsayacak) ortak bilimsel çalışmalar, eğitim-öğretim ve kültürel işbirliğini kapsamında işbirliği protokolü imzalandı.
Bu protokol iki kurum arasında eğitim-öğretim ve staj konularındaki ortak çalışmaları, danışmanlık hizmetlerini, mevcut yapıların geliştirilmesini ve ortak projeler geliştirilmesini kapsamaktadır.

Haber: Zeki Kemiklioğlu

 

Bu haber 1885 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz