söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiSÖKE AK PARTİ HASTANE VE EMNİYETE ZİYARET ETTİ


SÖKE AK PARTİ HASTANE VE EMNİYETE ZİYARET ETTİ

Söke Ak Parti İlçe Başkanlığı yöneticileri; geçtiğimiz Çarşamba günü saat 15.00 de Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimi Selma Özcan'ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.  ikinci ziyaret ise; saat 16.00 da İlçe Emniyet Müdürü Aydın Düzalan'a yapıldı.
İlçe Başkanı Namık Yıldırım, başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları üyelerinin katılımı ile yapılan ziyaretlerde, yöneticiler başarılar dilenerek, çalışmaları hakkında bilgi edinildi.
Başhekim Selma Özcan'a yapılan ziyarette, görevine başlaması nedeniyle 'Hoş geldiniz' denilerek, başarılar dilendi. Başhekim Selma Özcan, hastanenin 15 yoğun bakım yatağı ile 235 hasta servisi yataklarının tamamen dolu olarak hizmet verdiklerini, 6 ameliyathanede günde 20 - 25 ameliyatın yapıldığını belirterek, "Söke Devlet Hastanesi, yapımından hizmete açılışına kadar Söke halkının önemli miktarlarda bağışları ile tamamlanmış bir hastane. Bu nedenle halkımıza şükran borçluyuz. Hastaneyi açarken, o zamanın parası ile 1.4 trilyon lira halkımızın desteğini gördük. Emekli ebeler, öğretmenler yıllarca bir kenara biriktirdikleri yatırımlarını hiç düşünmeden bu hastane için harcadılar. Sivil toplum kuruluşları da büyük miktarlarda yardımda bulundular. Başlangıçta Söke'ye büyük gibi gelen hastanemiz artık ihtiyacımızı karşılamakta zorlanır hale geldi. Sağlıkta eski günleri ve şimdiki durumu karşılaştırdığımızda devrim niteliğinde yenilikler oldu. Hemşehrilerimiz artık önemli ameliyatlarda başka şehirlere gitmek zorunda kalmıyorlar. En zor ve riskli ameliyatlar dahi hastanemizin uzman hekimleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Hizmetlerimizi daha kaliteli hale getirmek, en son sistem teknolojik cihazlarla hizmet vermek istiyoruz" dedi.
Söke Ak Parti İlçe Başkanı Namık Yıldırım da, partilerinin sağlık ve ulaştırma alanında imkansızları başardığını ifade ederek, "Söke'de siyaset kurumu halkımızın hizmetinde olduk. Milletvekillerimiz hastanemiz başta olmak üzere diğer yatırımların gerçekleşmesi konusunda çok çaba harcıyorlar. Sağlığa ne kadar önem verdiğimiz gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla ortadadır" dedi.
EMNİYET MÜDÜRÜ AYDIN DÜZALAN ZİYARET EDİLDİ
Söke Ak Parti heyeti daha sonra Söke İlçe Emniyet Müdürü Aydın Düzalan'ı ziyaret ederek, kendisinin ve emniyet mensuplarını verdiği hizmetlerden duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Ak Parti İlçe Başkanı Namık Yıldırım, göreve geldiğinde Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılıç'la birlikte yaptıkları ziyaretten sonra, bu kez yönetim olarak kendilerini ziyaret ederek verdikleri hizmetler nedeniyle teşekkür etmek istediklerini ifade etti. Söke Emniyet Müdürü Aydın Düzalan Söke Ak Parti'nin ziyaretinden memnun kaldığını belirterek, teşekkür etti.

Haber: Hamdi Akgül

 

Bu haber 7081 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz