Söke CHP Gençlik Kolları Yeni Başkanı Fahri Semerci...


SÖKE CHP’DE GENÇLİK KOLLARININ YENİ BAŞKANI FAHRİ SEMERCİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Söke İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanlığı’na Günnur Özden’in getirilip yeni yönetimin oluşturulmasından sonra Gençlik Kolları’nın da yeni yönetimini belirledi. Söke CHP’de Gençlik Kolları’nın Başkanlığı’na Fahri Semerci getirildi.
Fahri Semerci Başkanlığı’ndaki Söke CHP Gençlik Kolları Yönetimi İsmail Göktaş (Sekreter), Mutlucan Öztan (Sayman), Aslı Arpa ve Zuhal Kaya (Basın Sözcüsü), Deniz Akbabalı, Ufuk Güdücü ve Hüseyin Acar’dan oluştu.
Yapılan görevlendirme sonrası gençlik kolları düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı. Söke CHP Gençlik Kolları Basın Sözcüsü Aslı Arpa yaptığı açıklama; “Bize bu zor yolda güvenip, cesaretlendiren İlçe Başkanımız Sevim Şahin, önceki dönem gençlik kolları başkanımız Özgür Yöntem ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
Partide başta gençler ve kadınlar olmak üzere omuzlarında çok büyük sorumluluğun olduğunu belirten Söke CHP Gençlik Kolları Basın Sözcüsü Aslı Arpa; “Birlik ve dayanışmamızı artırarak, ayrılık yaratmak isteyenlere fırsat vermeyerek, partimize sahip çıkarak, sorunlara çözüm üreterek ve sonunda güzel günler görerek Cumhuriyetin, laikliğin bekçileri olarak çalışacağız. Bizler yılmadan demokrasi ve insan hakları başta olmak yüce değerler için Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün devrimlerinin ışığında çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Bu haber 4626 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz